Selver/TalTech sammus kindlalt finaali | Võrkpall

2318067hdc3ct24

Selver and TalTech have made their mark in the world of volleyball, securing a spot in the finals. Their skill, determination, and teamwork have propelled them to this pivotal moment in the competition. Fans across Estonia are holding their breath in anticipation of what promises to be an exhilarating showdown on the court. As these two powerhouse teams go head-to-head, the energy and excitement are palpable. The stage is set for an epic battle, and all eyes are on Selver and TalTech as they vie for the coveted championship title.

Võrkpalli Eesti meistrivõistluste esimene finalist on tiitlikaitsja Selver/TalTech, kes sai poolfinaalseeria kolmandas kohtumises ülikindla 3:0 (25:12, 25:14, 25:19) võidu Pärnu Võrkpalliklubi üle.

Matthew Aubrey oli võitjate parim 12 punktiga (+7), Marx Aru arvele jäi 11 silma (+8) ja Tristan Täht panustas üheksa punktiga (+6). Selveri vastuvõtt oli 56% ja rünnakuid lahendati 61-protsendiliselt, blokiga teeniti seitse punkti ja servil löödi 10 ässa ja eksiti samuti 10 servil, vahendab Volley.ee.

“Täna servisime hästi, millest teises kohtumises puudu jäi. Pärast eelmist mängu võtsime seda nagu kaotust ja oli selline äratuskell meile. Aga suutsime siis ka kehva mänguga võita. Täna olime agressiivsed ja oma kodus on ikka hea mängida. Finaaliks peame aga juurde panema, ükskõik, kes sealt vastu tuleb,” rääkis Selver/TalTechi kapten Andri Aganits.

Pärnu edukaimaks tõusis kaheksa punktiga (-1) Andrus Raadik, seitse punkti (+0) lisas Tony Tammiksaar ja kuus silma (-2) Toms Švans. Pärnu vastuvõtt oli 40% ja rünnak 35%, blokiga saadi kuus ja serviga kolm punkti (13 viga).

“Selver/TalTech on kvaliteetsem meeskond. Meiega võrreldes tegid nad kõike paremini. Hea sidemängija, hea blokk-kaitse. Meie blokk-kaitse ja ka vastuvõtt on nirud ja täna me ei saanudki mängu sisse. Vastuvõtt on meile kogu hooaja jooksul probleeme tekitanud ja tekitab endiselt. Samuti ei suuda me mentaalselt rasketest hetkedest välja tulla,” nentis Pärnu kapten Andrus Raadik.

Loe rohkem:  Naiste Balti liiga eelmise hooaja hõbemedalist eemaldati liigast | Võrkpall

Selver/TalTech võitis poolfinaalseeria mängudega 3:0 ja jääb nüüd finaalivastast ootama paarist Tartu Bigank – Võru Barrus Võrkpalliklubi. Selles seerias on Bigbank peal 2:1.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Selver ja TalTech on teinud tugeva etteaste võrkpalli finaalturniiril. Nende pühendumus ja oskused on viinud nad kindlalt finaali, kus nad näitavad oma parimaid võimeid. Eesti võrkpallifännid on kindlasti põnevil, et näha, kuidas nende lemmikmeeskonnad võitlevad võidu nimel. Selveri ja TalTechi esitus on olnud muljetavaldav ning finaal lubab olla väga põnev ja pingeline. Soovime mõlemale meeskonnale edu ja olgu parim võistkond võidukas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga