Selgusid saalijalgpalli karikavõistluste poolfinaalide paarid | Jalgpall

2111432h073ft24

Tere tulemast Eestisse! Sel nädalal on selgunud saalijalgpalli karikavõistluste poolfinaalide paarid ning põnevad mängud ootavad ees. Kõikjal Eestis on tunda põnevust ja elevust, sest saalijalgpall on siin rahva seas väga populaarne spordiala. Olenemata sellest, kas olete saalijalgpalli fänn või mitte, on see suurepärane võimalus kogeda kohalikku spordikultuuri ja toetada oma lemmikmeeskonda. Tulge ja liituge meiega selle põneva spordisündmusega ning tunnete Eesti jalgpallihullust oma nahal!

Saalijalgpalli karikavõistlustel on võistlustules veel neli meeskonda. Neljapäeval toimunud loosimisel selgusid poolfinaalide vastasseisud.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad Kopli City FC ja Jõhvi FC Phoenix. Esiliiga meeskond Kopli City raputas 1/16-finaalis maha Coolbet saaliliigas võistleva Tartu vald Ravens Futsali, kui enda nimele kirjutati 7:4 võit. Kaheksandikfinaalis kohtus Kopli FC Piratese võistkonnaga, kuid kuna vastane kasutas koosseisus mänguõigust mitteomavaid mängijaid, kuulus tulemus tühistamisele. Veerandfinaalis vastamisi mindud Sillamäe FC NPM Silmeti duubelmeeskonna üle võeti 8:2 võit ning tagati endale kindel pääse poolfinaali, kirjutab jalgpall.ee.

Phoenixil on karikavõistlustel selja taga kolm kohtumist: esimesena alistati suureskooriliselt FC Tartu Goats, misjärel kohtuti 1/8-finaalis Raasiku FC Jokeri meeskonnaga, kes alistati 8:5. Veerandfinaalis ootas Phoenixit ees Coolbet saaliliigast tuttav vastane FC Jõgeva Wolves, kellest oldi üle tulemusega 7:1.

Teises poolfinaalis on vastamisi Tallinna FC Bunker Partner ja Sillamäe FC NPM Silmet. Bunker Partner alustas karikateekonda kaheksandikfinaalist, kus neid ootas AFC Eyjafjallajökull feat. Maccabi ning 13:2 võidutulemus. Veerandfinaalis oldi kindlalt üle Saku Sportingust, kui vastase võrku sahistati üheksal vastuseta korral.

Kaheksandikfinaalidest alustas võistlemist ka Silmet, kes alistas Tartu vald Ravens Futsali duubelmeeskonna kindlalt 8:1. Veerandfinaalis oldi vastamisi liigakaaslase Viimsi FC-ga, kelle üle võeti 6:1 võit.

Saalijalgpalli karikavõistluste hooajale tõmmatakse joon alla 17.–18. veebruaril, kui Jõhvi spordihallis kohtuvad finaalneliku meeskonnad. Poolfinaalid mängitakse laupäeval, 17. veebruaril algusega kell 15 ja 18. Finaalkohtumine peetakse päev hiljem, 18. veebruaril algusega kell 15.00.

Loe rohkem:  VIDEO | Poom päästis teise lisaminuti väravaga tiitlikaitsjale viigipunkti | Jalgpall

Jalgpalliliit avalikustab pääsmete info esimesel võimalusel. Poolfinaalide ja finaalkohtumise otsepilti on võimalik jälgida jalgpall.ee vahendusel.

Kokkuvõttes võib öelda, et saalijalgpalli karikavõistluste poolfinaalide paarid on selgunud põneva võitluseta. Tugevad meeskonnad on jõudnud edasi ning ootame huviga põnevaid mänge, mis neid ees ootavad. Saalijalgpalli fännid üle Eesti saavad end valmis seada põnevateks lahinguteks, kus selgitatakse välja lõplik võitja. Karikavõistlused on toonud kaasa palju elevust ja kindlasti pakuvad poolfinaalid veelgi põnevust ja emotsioone. Ootame põnevusega, millised meeskonnad suudavad end finaali mängida ja sealt võidukalt väljuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga