Sabalenka keeruline nädal kulmineerus kaotuse ja vihapurskega | Tennis

2320404h6c83t24

Tennis player Aryna Sabalenka’s tumultuous week in Estonia culminated in a shocking loss and a burst of anger on the court. The Belarusian athlete, known for her fierce playing style, faced unexpected challenges during the tournament, ultimately falling short in a match that left her visibly frustrated. As fans and critics speculate on what led to this outburst, Sabalenka’s behavior has once again sparked debate on sportsmanship and mental fortitude in the world of professional tennis.

Naiste tennise maailma teine reket Arina Sabalenka kaotas Miamis toimuval WTA 1000 kategooria turniiri kolmandas ringis ukrainlannale Anhelina Kalininale (WTA 36.) 4:6, 6:1, 1:6.

Tänavusel Austraalia lahtiste meistril on olnud äärmiselt keeruline nädal, sest teisipäeval suri 42-aastaselt endine Valgevene hokikoondislane Konstantin Koltsov, keda peeti varem tennisemängija poiss-sõbraks.

Kolmapäeval oli valgevenelanna avaldanud ka lühikese teate, kus mainis, et tema süda on murtud ja et tegemist oli mõeldamatu tragöödiaga.

Sellest hoolimata otsustas Sabalenka Miami turniiril osaleda, ta oli avaringis vaba ja alistas teises ringis hispaanlanna Paula Badosa. Pärast kaotust Kalininale aga lõhkus Sabalenka raevukalt oma reketit ja marssis areenilt minema.

Küll aga tagas laupäeval edasipääsu maailma esireket Iga Swiatek, kes sai jagu itaallannast Camila Giorgist (WTA 108.) 6:1, 6:1 ja kohtub järgmisena tšehhitar Linda Noskovaga (WTA 31.).

Meeste turniiril on neli kõrgemat paigutust kõik kolmandasse ringi jõudnud ehk oma avamängu võitsid nii hispaanlane Carlos Alcaraz, itaallane Jannik Sinner, venelane Daniil Medvedev kui ka sakslane Alexander Zverev.

Kuigi Aryna Sabalenka keeruline nädal kulmineerus kaotuse ja vihapurskega, on oluline meeles pidada, et spordis on alati üles- ja allamäge. Tennis on ettearvamatu ja mängijad peavad suutma kohaneda erinevate olukordadega. Kuigi kaotus võib olla pettumust valmistav, on oluline säilitada positiivne suhtumine ja õppida vigadest. Sabalenka on noor ja tal on veel palju aega oma oskusi täiustada ning tulevikus suuremaid saavutusi jahipidada. Oluline on keskenduda edaspidisele treeningule ja järgmistele võistlustele.

Loe rohkem:  Glinka pidi Prantsusmaal reketid pakkima | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga