Rootsi ei alusta Estonia katastroofi asjus kriminaaluurimist | Välismaa

2010305h2c83t24

Tere tulemast Eestisse! Viimaseid uudiseid kohaliku meedia väidab, et Rootsi ei alusta Estonia katastroofi asjus kriminaaluurimist. See teema on juba aastakümneid olnud väga vastuoluline ja tekitanud palju küsimusi. Paljud inimesed on olnud huvitatud tõe väljaselgitamisest selles tragöödias, mis juhtus 1994. aastal, kui parvlaev Estonia uppus. See uudis on jälle toonud selle teema avalikkuse tähelepanu alla ning küsimused on tõusnud uuesti pinnale. Kas tõde lõpuks selgub või jääb see jätkuvalt saladuseks, see on midagi, mida paljud inimesed ootavad põnevusega, et teada saada.

Rootsi ei alusta parvlaev Estonia huku osas uurimist, teatas neljapäeval riigi prokuratuur.

Prokuröri sõnul ei ole asjas ilmnenud uusi asjaolusid, mis annaks alust kuriteo toimepanekut kahtlustada.

2020. aastal laekus prokuratuurile taotlus kas alustada uut uurimist või taasavada varem lõpetatud uurimine.

Tallinnast Stockholmi teel olnud Estonia uppus sügistormis 1994. aasta 28. septembril. Laeval olnud 989 inimesest hukkus õnnetuses 852 inimest.

In conclusion, the decision of Swedish authorities not to initiate a criminal investigation into the Estonia ferry disaster has caused disappointment and frustration in Estonia. Many in the country had hoped for a thorough investigation into the tragedy that claimed the lives of 852 people. The Estonian government’s request for a new investigation was met with reluctance, and this has only added to the pain and unanswered questions surrounding the disaster. The lack of closure for the victims and their families is a somber reminder of the enduring impact of the Estonia ferry disaster.

Loe rohkem:  Lätis jäi Vene presidendivalimisest osavõtt loiuks | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga