Reede on pilvine, kuid sajuta | ilm

2218470hb870t24

Tere tulemast Eestisse! Täna on Reede ja kuigi taevas on pilvine, võite oodata päikesepaistet ilma vihmata. See on ideaalne võimalus nautida kaunist Eesti loodust ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. Kui olete kultuurihuviline, siis on täna suurepärane päev külastada meie arvukaid muuseume ja kunstigaleriisid. Kui soovite veeta aega meie linnapargis jalutades või kohalikku kööki nautides, siis on täna selleks suurepärane päev. Olen kindel, et te ei kahetse oma ajaveetmist siin imelises Eestis!

Ilm läheb külmemaks ning reede on pilvine, kuid kuiv.

Reede öö on pilvine, Lääne-Eestis paiguti selgimistega, Ida-Eestis sajab kohati vähest lund. Puhub põhjatuul 4 kuni 10, rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Külma on 2 kuni 8 kraadi.

Hommik on samuti pilvine, saartel kohati pilves selgimistega ja sajuta. Puhub põhjakaare tuul 3 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni -7 kraadi.

Päev pilvkattesse muudatusi ei too. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga, õhtul puhub kagust 3 kuni 8, saartel puhanguti 13 meetrit sekundis. Külmakraadid jäävad vahemikku 1 kuni 6.

Nädalavahetus algab kergete külmakraadidega, kus öösel on külma keskmiselt 6, päeval 3 kraadi. Hommikul ja päeval võib saartel kohati nõrka lund sadada. Kui pühapäeva öösel jääb õhutemperatuur veel -2 ja -7 kraadi vahele, siis alates hommikust ilm soojeneb ja päeva keskmised kraadid püsivad nii pühapäeval kui ka uue nädala algul +2 kraadi ümber. Päevad on olulise sajuta, küll võib tulla vähest lörtsi pühapäeval ja vihma esmaspäeval.

Kokkuvõttes võib öelda, et pilvine, kuid sajuta ilm on Eestis üsna tavaline. Samuti võib öelda, et see on parem kui vihmane ja tuuline ilm. Pilves ja sajuta ilm on hea aeg väljas jalutamiseks või sportimiseks. Seega, isegi kui päike ei paista, on oluline leida võimalusi nautida õues olemist. Ükskõik milline ilm on, on oluline seda ära kasutada ja teha parim sellest olukorrast, mis on antud.

Loe rohkem:  Reede on vihmane | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga