Rannula: tegime põhiturniiril maksimumilähedase soorituse | Korvpall

2319345hd21at24

Tere tulemast Eesti korvpalli maailma! Rannula võistkond on end näidanud põhiturniiril maksimaalse sooritusvõimekusega ning jätnud kõik oma vastased hämmastusest tummaks. Nende meeskonna tugevad oskused ja visadus teevad neist tõeliseks vaatamisväärsuseks korvpalliväljakul. Nende võitlusvaim ja pühendumine korvpalli mängule on austustvääriv ning seavad nad kindlalt võidule püüdlemise teele. Rannula võistkond on edukalt tõestanud, et nad on tõelised korvpalli meistrid, kes ei karda väljakutseid ning suudavad alati ületada oma piire.

Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri võitja BC Kalev/Cramo alistas reedel võõrsil Tartu Ülikooli tugeva teise poolaja toel 77:63.

Tartu võitis avapoolaja nende tänavuse hooaja publikurekordit tähistanud ligi 1400 pealtvaataja ees 34:28, aga Eesti esiklubi viskas teisel poolajal 49 punkti kodumeeskonna 29 vastu. Kalev/Cramo pikendas võiduseeria lausa 20-mänguliseks, Eesti-Läti liiga hooaja ainus kaotus tuli novembri lõpus Prometeilt.

“Põhiturniiril tegime maksimumilähedase soorituse,” kinnitas Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula võidu järel ERR-ile. “Oli väga palju raskeid momente, millest olime üle ja tulime välja; palju mänge, kus leidsime veel ühe käigu, millega võidud ära võtta. Kindlasti oleme põhiturniiriga rahul.”

Tartu Ülikool lõpetas hooaja 19 võidu ja 11 kaotusega ning läheb play-off’is vastamisi neljanda koha saanud Ventspilsiga.

“Olime üsna stabiilsed, aga hooaja lõpufaasis tuli sisse paar valusat kaotust, millega kaotasime koduväljakueelise. Peame oma veerandfinaalseeriat alustama Ventspilsis, aga see on meie jaoks okei,” tõdes Tartu ääremängija Hendrik Eelmäe.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Rannula korvpallimeeskond on põhiturniiril teinud suurepärase töö ning saavutanud maksimumilähedase soorituse. Nende meeskonna pühendumine ja visadus on toonud neile häid tulemusi ning lootust edasiseks. Korvpallifännid saavad olla uhked oma meeskonna saavutuste üle ning loodetavasti jätkub neil sama hea hoog ka tulevastes mängudes. Rannula meeskond on tõestanud end tugevana ning näidanud, et neil on potentsiaali võita veelgi suuremaid tiitleid.

Loe rohkem:  Kalev/Cramo leidis uue tagamängija | Korvpall