Rae Spordikool kindlustas Balti liiga põhiturniiril teise koha | Võrkpall

2112719h9afct24

Tere tulemast Eestisse! Rae Spordikool on saavutanud suurepärase tulemuse võrkpalli Balti liiga põhiturniiril, kinnistades endale teise koha. See saavutus on suurepärane näide Eesti sportlaste pühendumusest ja talendist. Rae Spordikool on tuntud oma kõrgetasemeliste treeningute ja võistluste korraldamise poolest ning nende saavutused tekitavad alati suurt uhkust kogu Eesti rahva seas. Olge tunnistajaks tipptasemel võrkpallile ja tutvuge Eesti spordikoolide saavutustega, külastades Rae Spordikooli võistlusi ja treeninguid.

Võrkpalli naiste Balti liiga pühapäevased mängud kujunesid meie võistkondade jaoks edukaks, kui võiduni jõudsid kõik kolm väljakul käinud Eesti naiskonda.

Ainus kolmegeimiline vastasseis toimus Tartus, kus koduvõistkond Tartu Ülikool/Bigbank oli 3:0 (25:13, 25:23, 25:17) tulemusega üle VK Jelgavast. Tartlannad saavad rahul olla enda blokitegevusega, mille abil teeniti 11 punkti. Lätlannad kogusid blokis kuus punkti. Rünnakul avaldus Tartu võistkonna paremus protsentides 34-29. Servil tegid mõlemad võistkonnad üheksa viga, kuid võõrustajad servisid kuus ja külalised ühe ässa, vahendab Volley.ee.

Laura-Liisa Maiste panustas võitu 14 (+11) ja Liisbet Pill 12 (+12) punkti. Turniiritabelis koha võrra neljandaks kerkinud Tartu Ülikool/Bigbank on kogunud 25 ja kaheksandal kohal jätkav VK Jelgava 15 punkti.

Jüri spordihalli kogunenud enam kui 100 pealtvaatajat nägid võrdsete võistkondade heitlust, kui koduvõistkond Rae Spordikool/VIASTON alistas ligi kaks tundi kestnud kohtumises 3:2 (14:25, 25:16, 25:15, 13:25, 15:10) tulemusega tiitlikaitsja Kaunase VDU. Hanna Pajula tõi võitjatele 15, Liis Kiviloo 12 ja Silvia Pertens samuti 12 punkti.

Koduvõistkond lõi punktiks 40% rünnakutest, leedulannade sama näitaja oli 35%. Blokis jäi ühe punktiga (10-9) peale Leedu võistkond, servil oli omakorda ühe punktiga (11-10) parem Eesti esindus.

33 punkti saavutanud Rae Spordikool/VIASTON kindlustas põhiturniiri teise koha, viiendaks langenud Kaunase VDU on noppinud 24 punkti.

Loe rohkem:  Eesti naiskonnad jätkavad Balti liiga hooaega kodusaalis | Võrkpall

Viiegeimilise vastasseisu kallutas enda kasuks ka TalTech, võites koduväljakul 3:2 (25:14, 19:25, 25:21, 21:25, 15:7) tulemusega SUFA klubs/DU. Kui võõrustajad jäid servil kolme punktiga plussi, siis lätlannad omakorda viiega miinusesse – TalTechile kogunes 11 viga ja 14 ässa ning Daugavpilsi naiskonnale 11 viga ja kuus ässa. Rünnakul oli võitjate efektiivsus 38% ja kaotajatel 31%.

Võõrustajate poolel oli parimas hoos Dzintra Lember, kes tõi 18 punkti. Maren Mõrd assisteeris 16, kuue blokipunktiga säranud Johanna Sova 11 ja Anu Talvar üheksa punktiga.

Põhiturniiri parimal TalTechil on turniiritabelis kirjas 40 ja üheksandal real püsival SUFA klubs/DU võistkonnal neli punkti. Turniiritabel on leitav siin.

Rae Spordikool kindlustas endale suurepärase teise koha Balti liiga põhiturniiril, näidates oma võrkpallioskusi ja meeskonna tugevust. Nende pühendumine ja töö on andnud suurepäraseid tulemusi ning teeb Eesti spordiühiskonnale au. See saavutus näitab, et Eesti võrkpall on tugev ja konkurentsivõimeline ning meie sportlased on võimelised saavutama suuri asju rahvusvahelisel tasandil. Loodame, et Rae Spordikool jätkab sama innukalt ja kindlustab veel palju suurepäraseid tulemusi tulevikus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga