Purje lisaminutite värav andis Kalevile Liivimaa liigas võidu | Jalgpall

1834652habe7t24

Tere tulemast Eestisse! Viimane jalgpallimäng oli tõeliselt põnev ning pakkus publikule palju emotsioone. Purje lisaminutite värav andis Kalevile Liivimaa liigas võidu ning tõestas meeskonna võitmatust vaimu. See oli tõeliselt ajalooline hetk ja lõi pingeid õhku. Kui olete spordifänn, siis on see kindlasti midagi, mida ei tahaks teha ilma nägemata. Jalgpall on siin väga populaarne ja selle mängu emotsioonidega kaasa minna on midagi, mida ei unusta kunagi.

Pühapäeval aset leidnud jalgpalli Liivimaa taliliiga kohtumine kodumeeskonna FS Jelgava ja JK Tallinna Kalevi vahel kulges väravateta kuni 68. minutini, misjärel jõudis pall väravavõrku lausa viiel korral. Kalevi kangelaseks kerkis 38-aastane Ats Purje.

Pärast väravateta avapoolaega pidi Riia Rimi OSC jalgpallihallis ootama veel 23 minutit, kuni Ats Purje Eesti klubi juhtima viis. Evert Talviste kahekordistas Kalevi edu 73. minutil, kuid külalistel eduseisust kinni hoida ei õnnestunud, sest Joseph Oloko Ebe tabamused 86. minutil ja kohtumise esimesel üleminutil viigistasid seisu.

Kalev vastas aga juba järgmisel minutil, kui Arseni Kovaltšuk standardolukorras palli vastase karistusalasse saatis. Vabaks pääsenud Enriko Kajari otsustas pealelöögi asemel palli pehmelt Purjele sööta, misjärel 69. korral Eesti koondist esindanud ründaja Kalevile 3:2 võidu vormistas.

Lisaks Kalevile olid pühapäeval võistlustules veel Viimsi JK ja FC Nõmme United, kes mängivad C-tasandil. Nõmme United teenis EJL jalgpallihallis Skanstes SK vastu viigipunkti, kui Jevgeni Demidov 87. minutil kohtumise 2:2 viigistas. Viimsi oli aga võidukas, kui alistas mõned tunnid enne seda SK Super Nova 2:1.

In conclusion, the addition of Purje’s last-minute goal proved to be the deciding factor in giving Kalev the victory in the Liivimaa League. This win is a testament to the team’s determination and resilience on the field. It not only secures their position in the league but also boosts their morale for future matches. The players’ hard work and team spirit have paid off, and they should be proud of this well-deserved win. It is a great accomplishment for Kalev and a moment of celebration for their fans. This victory will surely be remembered as a significant milestone in their journey in the Liivimaa League.

Loe rohkem:  Anieri klubi kaotas sel hooajal teist korda punkte | Jalgpall