Presidendilt pälvisid teenetemärgi kolm ERR-i töötajat | Inimesed

2179276hb2e6t24

Tere tulemast! Täna tähistame Eesti Rahvusringhäälingu kolme töötaja teenetemärgi saamist presidendilt. Nad on oma pühendumusega muutnud meie ringhäälinguasutuse mitmekesisemaks ja põnevamaks. Nende panustamine ERRI uudiste, kultuuri ja meelelahutuse valdkondades on olnud märgatav ja oluline meie ühiskonna jaoks. Nende tubesus ja loovus on toonud meile palju rõõmu ning meil on hea meel tunnustada nende tööd. Loodame, et see inspireerib ka teisi töötajaid ja annab neile motivatsiooni jätkata oma silmapaistvat tööd. Palju õnne ja tänu neile!

President Alar Karis tunnustas teenetemärgiga endist ERR-i Pärnu korrespondent Ester Vilgatsit, sünoptik Taimi Paljakut ja raadioajakirjanik ning ERR raadiouudiste juhti Indrek Kiisleri.

Indrek Kiisler pälvis Valgetähe IV klassi teenetemärgi ning Ester Vilgats ja sünoptik Taimi Paljak Valgetähe V klassi teenetemärgid.

President Alar Karis ütles, et iseseisvuspäeva eel annab Eesti Vabariik oma kõrgeima tänu, riigi teenetemärgi, inimestele, kelle igapäevane tegevus laob järjest uusi kihte Eesti hoolivuse, märkamise ja kaitstuse seina.

Kokkuvõttes on väga oluline, et meie riigi president tunnustab meie meediatöötajaid nende silmapaistva panuse eest demokraatia ja ühiskonna arengusse. See on suurepärane näide sellest, kuidas meedia töötajad on olulised ühiskonna jaoks ning nende pühendumus ja professionaalsus tuleb tunnustada. ERR-i töötajate teenetemärgiga tunnustamine on oluline samm meie meediaväljaande ja meedia vabaduse tugevdamiseks ning loodame, et see innustab veelgi rohkem ajakirjanikke ja meediategelasi oma tööd jätkama suure pühendumusega.

Loe rohkem:  Ivar Must: kartsin küll,aga ikkagi läksin Silvi Vraidi ukse taha abi paluma | Inimesed

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga