Premium liiga parim väravakütt leidis uue koduklubi Itaaliast | Premium liiga

2250711h24c3t24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! On suur rõõm teatada, et Premium liiga parim väravakütt on leidnud endale uue koduklubi Itaalias. See uudis on toonud elevust nii Eesti kui ka Itaalia jalgpalli fännidele. Uus klubi on avanud uued võimalused ja väljakutsed sellele andekale mängijale ning me ei jõua ära oodata, kuidas ta seal hakkama saab. Odotame täis põnevust tulevikku ning soovime meie endisele Premium liiga staarile palju õnne ja edu tema uues klubis!

Eelmisel aastal Eesti kõrgliigas enim väravaid kõmmutanud Tristan Koskor jätkab karjääri Itaalias, kus tema leivaisaks on Asti Calcio.

28-aastane Koskor pallis mullu Premium liiga kaheksanda võistkonna Narva Transi eest, kellel ta aitas võita Evald Tipneri karika. 33 liigamatšiga kogunes tartlase hingele 16 tabamust, mis oli eelmise hooaja parim näitaja, vahendab Soccernet.ee.

Uue hooaja eel Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka juures trenni teinud Koskor pallib nüüdsest Itaalia vutipüramiidi neljandal astmel ehk Serie D-s. 1932. aastal asutatud Asti on 20 võistkonnast kuuluvas A-liigas (kokku on Serie D-s üheksa paralleelset divisjoni) hetkel kaheksandal positsioonil. 

Koskor on lisaks Transile ja Tammekale mänginud kodumaal Paide ja Flora särgis, välismaal on ta kuulunud Semen Padangi (Indoneesia), Fylkiri (Island) ja Pegia (Küpros) võistkondadesse.

Kokkuvõttes võib öelda, et Premium liiga parim väravakütt Albert Prosa on leidnud uue koduklubi Itaalias. See on suurepärane uudis nii Alberti enda kui ka Eesti jalgpallifännide jaoks. Prosa on näidanud end Eesti Premium liigas väga tugeva väravakütina ning loodame, et ta suudab oma oskusi edukalt rakendada ka oma uues klubis Itaalias. See on suurepärane võimalus näidata maailmale Eesti jalgpalli taset ja anda noortele mängijatele eeskuju ning motivatsiooni oma unistuste poole püüelda. Soovime Albertile edu tema uues seikluses Itaalias!

Loe rohkem:  Kalju pikendas kahe võtmemängija lepingut | Premium liiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga