Poolaka kübaratrikk viis Juventuse karikasarjas edasi | Jalgpall

2211816hdde0t24

Tere tulemast Eesti spordiuudiste maailma! Sel nädalal toimus uskumatu jalgpallimatš, kus Poolaka kübaratrikk aitas Juventuse meeskonnal edasi jõuda karikasarjas. See sündmus pani kogu spordimaailma põnevusse ning tõi kaasa palju arutelu ja imetlust. Juventuse meeskonna fännid üle maailma olid vaimustuses sellest saavutusest ning Eestis on sellest sündmusest räägitud oma jalgpallisõprade ja -kaaslastega. Olukord on põnevalt arenemas ja me ei jõua ära oodata, mis järgmiseks juhtuma hakkab!

Jalgpalli Itaalia karikavõistlustel pääses viimasena poolfinaali Torino Juventus, kes alistas kodumurul Frosinone 4:0.

Poolakast ründaja Arkadiusz Milik lõi vähem kui tunniga kübaratriki, kui esmalt realiseeris 11. minutil Fabio Miretti teenitud penalti ja hiljem sai jala valgeks ka 38. ja 48. minutil. Milikul õnnestus täpne olla ka 57. minutil, kuid see tabamus jäi suluseisu tõttu lugemata. Lõpptulemuse vormistas 61. minutil Kenan Yildis.

“Ma tänan poisse, kes mängisid hea mängu ja lõbustasid publikut,” ütles Massimiliano Allegri, kelle jaoks oli neljapäevane kohtumine 400. Juventuse peatreerina. Temast rohkem mänge on ette näidata vaid Giovanni Trapattonil (596) ja Marcello Lippil (405).

Juventus kohtub poolfinaalis Lazioga, kes alistas kaheksa parema seas linnarivaali Roma 1:0. Teises paaris lähevad omavahel vastamisi Atalanta ja mullune finalist Fiorentina. Atalanta oli veerandfinaalis 2:1 parem Milanist ning Fiorentina sai penaltiseeria toel jagu Bolognast.

Kokkuvõttes võib öelda, et Poolaka kübaratrikk oli Juventuse jaoks oluline võit karikasarjas. See tõi meeskonnale väärtusliku edasipääsu ja tõestas Robert Lewandowski individuaalset võimekust. Samuti näitas see meeskonna solidaarsust ja tugevat mängu ühtse eesmärgi nimel. See on kindlasti suureks ergutuseks nii mängijatele kui ka fännidele ning loob positiivse õhkkonna järgmisteks mängudeks. Kõikidel neil põhjustel võib öelda, et Poolaka kübaratrikk oli oluline hetk Juventuse jalgpallikarikasarjas.

Loe rohkem:  Madridi Real pani Vinicius Juniori tüürimisel Barcelona kindlalt paika | Jalgpall