Pisarais Shiffrin teenis teise laskumisega etapivõidu | Mäesuusatamine

2217921h3d77t24

Tere tulemast Eestisse! Pisarais Shiffrin teenis teise laskumisega etapivõidu Mäesuusatamise võistlusel! See oli tõeline meistriklass, kus maailma tippsportlased võistlesid laskumises. Shiffrin näitas oma oskusi ja võimsust ning tõestas end taas üheks parimaks mäesuusatajaks maailmas. Tema võidukas etteaste tõi kaasa elavaid emotsioone ja põnevust nii sportlastele kui ka pealtvaatajatele. See oli sündmus, mida ei tohtinuks maha magada!

Emotsionaalne Mikaela Shiffrin sai teisipäeval oma karjääri 94. MK-etapivõidu, kui tugev teine laskumine tõi talle esikoha Austrias Flachaus toimunud slaalomis.

Ameeriklanna kaotas avalaskumise järel slovakitarile Petra Vlhovale 0,07 sekundit, aga edestas lähimat konkurenti teisel laskumisel 34 sajandikuga ning teenis etapivõidu. Rootslanna Sara Hector tõusis neljandalt kohal kolmandaks, kaotades Shiffrinile 1,11 sekundit.

Ühtlasi läks Shiffrin Vlhovast väikese kristallgloobuse arvestuses mööda: ameeriklannal on nüüd slaalomi arvestuses 530 ja slovakitaril 505 punkti, MK-sarja kokkuvõttes edestab Shiffrin teisel kohal olevat Vlhovat juba 227 punktiga.

Nädalavahetusel kukkus Shiffrini elukaaslane Aleksander Aamodt Kilde Šveitsis Wengenis toimunud MK-etapil raskelt, Bernis opereeriti tema õlga ja jalga ning hiljem kinnitas Norra mäesuusaliit, et olümpiahõbeda hooaeg on lõppenud.

“Olen selle õhtu üle väga uhke, väga tänulik kogu oma tiimile. Need viimased päevad on olnud väga keerulised,” sõnas Shiffrin võiduintervjuus läbi pisarate.

Kokkuvõttes võime öelda, et Mikaela Shiffrin näitas suurepärast sooritust teise laskumisega etapil ning teenis kindla võidu. Ta demonstreeris oma oskusi ja tugevust mäesuusatamises ning tõestas end taas ühe maailma tipptegijana sel alal. Tema võit annab kindlasti motivatsiooni ja enesekindlust tulevasteks võistlusteks ning teeb Eesti fännidele suurt rõõmu. Loodame näha teda ka edaspidi suurepäraseid tulemusi saavutamas ja võistlemas maailma parimate suusatajate seas.

Loe rohkem:  Odermatt võttis kodupubliku ees ihaldatud võidu | Mäesuusatamine