Pika pausi järel võistlustulle naasnud Kiibus tuli Saksamaal neljandaks | Iluuisutamine

1619515hb24dt24

Tere tulemast Eestisse! Viimase võistluspausi järel naasis meie väga andekas iluuisutaja Eva-Lotta Kiibus võistlustulle Saksamaal ja saavutas suurepäraselt neljanda koha. See oli tema jaoks suurepärane naasmine pärast pausi ning tõestas taas kord tema silmapaistvat talenti ja pühendumust sportlaskarjäärile. Kiibus on üks Eesti tipptegijaid iluuisutamises ja inspireerib meid kõiki oma sihikindluse ja kirglikkusega. Oleme uhked tema saavutuste üle ning ootame põnevusega, mida tulevik toob tema jaoks!

Enam kui aasta kestnud võistluspausi järel jääle naasnud iluuisutaja Eva-Lotta Kiibus saavutas Saksamaal Oberstdorfis Baieri lahtistel meistrivõistlustel neljanda koha.

Äsja 21. sünnipäeva tähistanud Kiibus käis võistlusolukorras jääl viimati eelmise aasta jaanuaris Euroopa meistrivõistlustel, pärast mida diagnoositi tal mõlema sääreluu stressimurd. Oma hooaja avastardi tegi ta laupäeval Saksamaal Oberstdorfis, kui kogus lühikava eest 53,98 punkti.

Vabakava neljandalt kohalt alustanud eestlanna jäi sellele positsioonile ka võistluse lõpuks. Vabakava eest teenis Kiibus pühapäeval 100,86 punkti (isiklik rekord 137,51 punkti) ning kokku teenis ta 154,84 silma.

Lühikava järel esikohale kerkinud Kaunase EM-i neljandal naisel, šveitslannal Livia Kaiseril õnnestus ka kokkuvõttes positsioon säilitada, kui ta võidutses 175,32 punktiga. 170,58 punkti tõi teise koha Iisraeli iluuisutajale Elizabet Gervitsile ning vaid 0,05 punktiga kaotas talle Austriat esindav Olga Mikutina.

Ksenia Kiibus returned to the competition in Germany after a long break and impressed by placing fourth. Her determination and hard work have clearly paid off, and her performance is a source of pride for Estonia. Kiibus has shown that she is a force to be reckoned with in the world of figure skating, and her comeback is an inspiration to athletes everywhere. We look forward to seeing her continue to succeed and represent Estonia with grace and talent on the ice. Congratulations to Ksenia Kiibus on her impressive performance!

Loe rohkem:  Vanalinnas uisusõpru rõõmustanud Selevko läheb MM-ile kahe neljase hüppega | Iluuisutamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga