Paskotšit keskkaitsjana kasutanud Grasshopper sai liidrilt napi kaotuse | Jalgpall

2223870h0e08t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli uudistesse! Grasshopper klubi keskkaitsja, kes on tuntud oma osavuse ja julguse poolest, võttis vastu napi kaotuse liidrilt. See põnevat täis mäng andis fännidele vaatemängulise elamuse ning tõestas, et Grasshopper on valmis võitlema tipptasemel. Selles mängus oli igal hetkel adrenaliinirohke pinge ning mängijate tahe võita oli kõikjal tunda. Jalgpalli armastajad üle Eesti on põnevil ja ootavad juba järgmist põnevat kohtumist, et näha Grasshopperi võimsust veelgi.

Šveitsis lõppes talvepuhkus, mis tähendab, et hooaja teine pool läheb täie auruga edasi. Pausilt naasnud Zürichi Grasshopper kaotas uue aasta esimese mängu 0:1.

Tänavu peamiselt äärekaitsjana tegutsenud Eesti aasta meesjuunior Maksim Paskotši alustas Šveitsi kõrgliiga liiderklubi Young Boysi vastu keskkaitsjana, vahendab Soccernet.ee.

Kuigi esimese poolaja suutis Grasshopper oma puuri tühjana hoida, siis 73. minutil sündis kohtumise ainus tabamus. Külaliste karistusalas vabaks jäänud Young Boysi poolkaitsja Donat Rrudhani sai söödu, keeras palliga ümber ja virutas kahe kaitsja vahelt palli võrku.

Grasshopper on 19 mänguga kogunud 21 punktiga, millega hoitakse 12 tiimist koosnevas liigas 8. positsiooni. Sügisel Inglismaalt Šveitsi kolinud Paskotši on sel hooajal osalenud 11 liigamatšis, neist neljas on ta väljakule saabunud vahetusest.

Kuigi Grasshopper ei suutnud liidrilt võitu võtta, näitasid nad siiski head mängu ja võitlusvaimu. Nende keskkaitsja paskotšit tegi suurepärase töö vastase rünnakute peatamisel. Kuigi tulemus ei olnud soovitud, annab see neile kindlasti motivatsiooni ja õppetunni tulevasteks mängudeks. Grasshopper’i meeskond võib uhkust tunda oma esituse üle ja nad peaksid jääma keskendunuks ja lootusrikkaks järgmisteks väljakutseteks. On selge, et nad suudavad näidata head mängu ja võita tulevikus.

Loe rohkem:  Levadiaga liitus Hollandi ründav poolkaitsja | Jalgpall