Pärnu tiimijuht: Harti tervislik seisund ei võimalda tal tippsporti teha | Korvpall

2088074ha981t24

Tervist! Täna räägime Pärnu tiimijuhi Härti tervislikust seisundist, mis on talle takistuseks tippspordi tegemisel. Kuigi Härt on olnud edukas korvpallur, on tema tervis nüüdseks nõnda halvenenud, et ta ei saa enam oma kirge jätkata. See uudis mõjutab mitte ainult teda enda, vaid ka kogu korvpallikogukonda. Kuidas Härt sellest väljakutsest üle saab ja kuidas tema lugu võib innustada teisi, saame teada lähemalt järgnevatel readel.

Teisipäeva õhtul teatas Pärnu Sadama korvpallimeeskond, et võistkonna parim punktitooja Isaiah Rayshaud Hart jääb platsilt teadmata ajaks eemale. Päev hiljem selgitati, et tegemist on terviseprobleemiga, mitte vigastusega.

Pärnu meeskonna juht ja mänedžer Johan Kärp sõnas Delfile, et tegemist on just terviseprobleemiga, mitte vigastusega. Täpsemalt ei tahtnud ta ameeriklase olukorda kommenteerida. “Me ei saa isikuandmeid avaldada, kuid tema tervislik seisund ei võimalda hetkel korvpalli mängida,” selgitas Kärp.

Tiimijuhi sõnul avastati Harti terviseprobleem Pärnu Sadama meeskonna tavapärase arstliku kontrolli käigus. “Uuringud on meil põhjalikud ja nii palju saan öelda, et tema seisund ei võimalda hetkel tippspordiga tegeleda,” lisas Kärp napisõnaliselt.

Pärnu on asunud aktiivselt uut tagamängijat otsima, aga praeguses hooaja faasis pole sugugi lihtne kiiresti uut mängujuhti leida. “Oleme pärast Harti kohta info saamist töötanud 24/7. Vahest õnnestub juba lähiajal täiendus saada,” kommenteeris tiimijuht.

Kahjuks on Pärnu tiimijuht teatanud, et Harti tervislik seisund ei võimalda tal jätkata tippspordiga. See on kindlasti pettumus nii meeskonnale kui ka fännidele, kuid tervis peab alati olema esmatähtis. Ehk saab Hart siiski jätkata mõnel teisel tasemel või leida teisi viise oma kirge ja oskusi väljendada. Sellegipoolest on oluline toetada ja julgustada teda tema tervenemisprotsessis ning soovida talle kiiret ja täielikku taastumist.

Loe rohkem:  Wembanyama tegi esimese kolmikduubli, liidrite heitluses jäi peale Celtics | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga