Pärnu ja Viimsi kaotasid oma põhiturniiri viimase mängu | Korvpall

1711221133 2295879hc325t24

Pärnu and Viimsi suffered a heartbreaking loss in their final game of the regular season in the world of Estonian basketball. The defeat came as a surprise to many fans, as both teams had been performing well throughout the season. As they prepare for the playoffs, Pärnu and Viimsi will have to regroup and refocus in order to bounce back and continue their quest for a championship title. The stakes are high, and the pressure is on for these two talented teams to prove their worth on the court.

Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniir hakkab lõpule jõudma ja oma viimastes mängudes käisid platsil ka kaks Eesti meeskonda, kes pidid paraku tunnistama võõrsil oma vastase paremust.

Juba varem sõelmängude pileti taganud Pärnu Sadam jäi alla Ukrainale klubile Prometei 74:101 (15:24, 28:23, 20:28, 11:26).

Vadõm Kozak tõi Pärnu kasuks 21 punkti, tabades sealjuures kaugviskeid 6/9. Siim-Markus Post panustas kümne punkti kõrval seitsme resultatiivse sööduga. Prometei resultatiivseim oli 18 silmaga Ronald March.

Viimsi jäi märksa tasavägisemas mängus alla Läti Ülikoolile 71:84 (14:23, 25:23, 16:19, 16:19). 18-aastane tagamängija Stefan Vaaks korjas koguni 29 punkti.

Pühapäeval mängivad veel Tallinna Kalev/SNABB – BC Kalev/Cramo, Riia VEF – Rapla Avis Utilitas ja Keila Coolbet – Valmiera Glass Via. Kolmapäeval, 27. märtsil lõpetavad põhiturniiril TalTech/Optibet – Prometei.

Eesti-Läti liiga sõelmängudes jätkavad Kalev/Cramo, Prometei, Riia VEF, Ventspils, Tartu Ülikool Maks & Moorits, Riia Zelli, BK Ogre ja Pärnu Sadam.

Kuigi Pärnu ja Viimsi kaotasid oma põhiturniiri viimase mängu, on oluline meeles pidada, et spordis on alati üles- ja allakäike. Oluline on võtta kaotus õppetunnina ja jätkata treenimist ning arengut. Mängud võivad olla keerulised, kuid oluline on säilitada positiivne meeleolu ja keskenduda järgmistele võimalustele. Pärnu ja Viimsi võivad olla kaotanud ühe lahingu, kuid lahingut ei ole veel kaotatud. Tähtis on jätkata võitlus, tõsta oma taset ja uskuda enda võimetesse.

Loe rohkem:  Tunamullune NBA meister riputas 30-aastaselt ketsid varna | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga