Pärnu ja Selver võitsid Balti liigas veerandfinaali avamängu, Võru kaotas | Võrkpall

2141770he089t24

Tere tulemast Eesti spordiuudistesse! Pärnu võrkpalliklubi ja Selver Tallinn võitsid hiljuti Balti liiga veerandfinaali avamängud, tõestades oma võimekust ja kindlustades head positsiooni edasisteks mängudeks. Samal ajal aga koges Võru võrkpalliklubi kaotust, kuid kindlasti ei tasu neid veel maha kanda. Need emotsiooniderohked mängud on pakkunud põnevat vaatemängu ja järgnevad kohtumised tõotavad veelgi suuremat põnevust. Olge valmis elama kaasa oma lemmikklubidele ja jälgige põnevat võrkpallihooaega!

Kolmapäeval tehti algust võrkpalli Cronimet liiga veerandfinaalidega ja Eesti klubidest said avamängudes võidurõõmu tunda Selver/TalTech ja Pärnu Võrkpalliklubi, Võru Barrus Võrkpalliklubi sai aga kaotuse.

Põhiturniiril esikoha saanud Selver/TalTechil ei tekkinud viimaseks jäänud RTU/Robežsardze/Jurmalaga suuri probleeme, kui veerandfinaali avamängus saadi võõrsil 3:0 (25:14, 25:15, 26:24) võit, kirjutab volley.ee.

Kolmapäeval oli Selveri parim 17 punktini (+11) jõudnud Matthew Aubrey, Keith Pupart lisas 12 punkti (+8) ning Tristan Täht (+1), Marx Aru (+3) ja Andri Aganits (+7) kõik seitse silma. Tallinna klubi vastuvõtt oli 56 ja rünnak 49 protsenti, blokist saadi 11 punkti, servil löödi kolm ässa ning eksiti üheksal pallingul.

RTU-le tõi Matiss Gabdullins 17 punkti (+10). Läti klubi vastuvõtt oli 51 ja rünnak 29 protsenti, blokiga saadi üheksa ja serviga kolm punkti (üheksa viga).

Korduskohtumine peetakse pühapäeval, 25. veebruaril kell 17 TalTechi spordihoones.

Võidukas oli avamängus ka Pärnu Võrkpalliklubi, alistades 3:2 (20:25, 21:25, 25:21, 25:22, 15:10) Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme.

Tony Tammiksaar kerkis Pärnu parimaks 17 punktiga (-3), Siim Olavi Rantanen lisas 15 punkti (+13) ja Toms Švans 14 punkti (+6). Pärnu vastuvõtt oli 40% ja rünnakuid lahendati 39-protsendiliselt, blokiga teeniti kümme ja serviga kümme punkti (eksiti 27 servil).

Daugavpilsi poolel kogus Armands Rokjans 16 punkti (+6). Lätlaste vastuvõtt oli 55 ja rünnak 43 protsenti, blokk saadi Pärnu rünnakutele ette 12 korral, servil löödi kuus ässa ja eksiti 19 servil.

Loe rohkem:  Värske karikavõitja Laak: sellises kohas, kus minusse on usku, on alati hea mängida | Võrkpall

Korduskohtumine peetakse Pärnus 25. veebruaril kell 17.

Võru Barrus pidi aga võõrsil tunnistama Jekabpilsi Luši 3:1 (22/25 30/28 25/17 25/8) paremust.

Ilma vigastatud kapteni Kristo Kollota mängima pidanud Võru meeskonna edukaim oli tavapäraselt Renato Santos, kes tõi 21 punkti (+8), 13 punkti (+8) lisas Shonari Hepburn ja kümme (+2) Robin Kahu. Barruse vastuvõtt oli 50 ja rünnak 38 protsenti, blokipunkte kogunes kümme ja servipunkte neli (vigu tehti 22). Kahjuks langes vigastusega pingile veel teinegi nurgaründaja Rasmus Meius.

Jekabpilsi kasuks tõi Janis Medenis 16 punkti (+8). Lätlaste vastuvõtt oli kolmapäeval 47 protsenti nagu ka rünnak, blokiga teeniti 16 punkti ja servil löödi kuus ässa ning eksiti 11 pallingul.

Teine mäng peetakse 25. veebruaril kell 17 Võru spordihoones.

Põhihooajal kolmanda kohaga piirdunud Tartu Bigbank kohtub veerandfinaalis Leedu klubi Gargždai Amber Volleyga. Selle paari avamäng toimub Leedus 22. veebruaril kell 19 ja korduskohtumine Tartus 25. veebruaril kell 16.

In conclusion, the recent victories of Pärnu and Selver in the Baltic League quarterfinals have demonstrated their strength and prowess in the world of volleyball. Their impressive performance in the opening matches has set a high standard for the rest of the competition. Meanwhile, Võru’s loss serves as a reminder of the fierce competition within the league. As the tournament progresses, it will be exciting to see how these teams continue to compete at such a high level and push themselves to excel in the sport.