Paide alustas hooaega kolme punktiga | Premium liiga

2264481h97fet24

Tere tulemast Eestisse! Paide alustas hooaega tugevalt, teenides kolm väärtuslikku punkti Premium liiga mängus. Meeskond on näidanud suurepärast võidutahtlust ja võitnud publiku südamed oma mängupõnevuse ja osavusega. Paide on tõeline võistkond, kes näitab oma võimekust väljakul ning pakub fännidele põnevust ja rõõmu. Liituge meiega ja kogege Eesti jalgpalli põnevust ja kirge esimese käe pealt!

Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga avavoorus võõrsil Pärnu Vapruse 3:0.

Pärast väravateta avapoolaega viis Robi Saarma külalised 56. minutil penaltist juhtima, 73. minutil lõi poolajal vahetusest sekkunud Siim Luts 2:0 ja üleminutitel tegi skoori ka Dimitri Jepihhin.

Paide oli terve kohtumise initsiatiivikam, hoides 60 protsenti ajast palli ja sooritades raami kaheksa lööki. Pärnu tegi neli pealelööki, mis aga kõik lendasid raamidest mööda.

Mullu kõrgliiga üllatuslikult kolmandana lõpetanud JK Tallinna Kalev viigistas kodus Tartu JK Tammekaga 1:1 (66. Onni Suutari – 70. pen Ahmed Adebayo). Seejuures mängisid tartlased pärast David Eptoni punast kaarti 50. minutil arvulises vähemuses.

Laupäeval lõppesid mõlemad kohtumised 6:0. Tallinna FCI Levadia alistas selle skooriga kodus Narva JK Transi ja Nõmme Kalju sai võõrsil jagu FC Kuressaarest. Reedel toimunud hooaja avamängus oli tiitlikaitsja Tallinna FC Flora parem uustulnukast Nõmme Unitedist 2:0.

Kokkuvõttes võib öelda, et Paide alustas seda hooaega väga tugevalt, saavutades kolm punkti Premium liigas. Nende võit Viljandi üle näitab meeskonna tugevat vormi ja kindlat mängu. Paide meeskond on kindlasti üks tiitlipretendente sel hooajal ning nende algus annab neile kindlasti enesekindlust ja motivatsiooni jätkata võiduka mänguga. Jääme põnevil ootama, kuidas Paide hooaeg edasi areneb ja millised saavutused neil veel ees ootavad.

Loe rohkem:  Levadia poolkaitsja siirdub välisklubisse | Premium liiga