Otse kell 16.00: paneel “Kaks takti ette või tagasi? Muusikameedia 2024” | Muusika

820433hb059t24

Tere tulemast Eesti muusikameedia tulevikku suunatud paneelarutelule! Täpselt kell 16.00 astuvad publiku ette eksperdid, et arutleda selle üle, kas muusikameedia liigub edasi või tagasi ning millised võivad olla suunad aastani 2024. Kas traditsioonilised meetodid jäävad kestma või on ees ootamas revolutsiooniline muutus? Kui oled muusikahuviline või töötad muusikavaldkonnas, siis see paneel on just sinu jaoks! Tulge ja saage osa elavast arutelust ning tulevikuprohvetitest!

Kolmapäeval toimub Erinevate Tubade Klubis Eesti muusikaturu fookuspäev, mille raames toimub muuhulgas ka vestlusring “Kaks takti ette või tagasi? Muusikameedia 2024”. Kell 16.00 algavat vestlusringi saab otseülekandes jälgida ka kultuuriportaalis.

Eestlane on laulurahvas ning lauldakse meil igal kanalil. Aga kelle laul levib ja milliseid kanaleid pidi leiab artist oma publiku? Kuidas oskab publik teda otsida? Miks uued põnevad artistid tihti peavoolu meedia radari alt läbi loksuvad? Kas eestimaise popi rahvusvahelist löögijõudu määrab selle saatmine Euroopa meelelahutuskonkursile? Kas arvustamine ja mõtestamine on jäävalt reageerimisvideotega asendunud? Kuidas hoida tegijaid, kes teavad, kuidas muusikas ja meedias igimoodsana püsida? Arutlevad raadiote muusikajuhid ja muusikaajakirjanikud, nende seas EMEA 2024 meediakategooriate nominendid.

Panelistid:

Kaspar Viilup, ERR Kultuuriportaali toimetaja

Robert Kõrvits, Rock FM-i saatejuht

Siim Nestor, Eesti Ekspressi Areeni muusikatoimetaja

Kristo Rajasaare, Raadio 2 muusikajuht

Moderaator:

Ingrid Kohtla, TMW kommunikatsioonijuht

Vestlusring algab kell 16.00 ja kestab orienteeruvalt kuni kell 17.00.

Kell 16.00 toimunud paneel “Kaks takti ette või tagasi? Muusikameedia 2024” oli äärmiselt informatiivne ning pakkus põnevat arutelu selle kohta, milliseid arenguid võime oodata muusikameedias lähitulevikus. Ekspertide poolt jagatud teadmised ja ennustused aitasid paremini mõista muusikameedia dünaamilist olemust ning valmistuda muutusteks, mis ees ootavad. Üritus oli suurepärane platvorm ideede vahetamiseks ja uute suundade avastamiseks. Jätkuvad arutelud ja koostöö selles valdkonnas aitavad kindlasti kaasa muusikameedia arengule ja uuendustele aastal 2024.

Loe rohkem:  Kristjan Hirmo: eestlased ei armasta enda popmuusikat samapalju kui soomlased | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga