Otse kell 15: riigikogu arupärimistele vastavad Holm ja Kallas | Eesti

1779866h4cc4t24

Tere tulemast Eesti parlamenti, kus täna kell 15 astuvad lavale Holm ja Kallas, et vastata olulistele riigikogu arupärimistele. Kui riigi tulevikku mõjutavad otsused ja arutelud sind huvitavad, siis pole paremat kohta kui siin, kus poliitikud vastutavad oma tegude eest. Kas nad suudavad veenvalt selgitada oma seisukohti või paiskavad õhku tühje lubadusi? Hoidke hinge kinni ja jälgige, kuidas Eesti poliitiline maastik täna õhtul võimalikke muutusi ootab.

Riigikogu liikmete arupärimistele vastavad täna riigikontrolör Janar Holm ja peaminister Kaja Kallas. Kell 15 algavat riigikogu istungit näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Holm vastab arupärimisele riikliku tähtsusega kultuuriehitiste rahastamise kohta.

Arupärimistele, mis käsitlevad valitsuse plaani sulgeda Koidula piiripunkt, Eesti kriitilist demograafilist olukorda, Eestist lähtuvat Venemaaga seotud äritegevust Ukraina sõja ajal ning automaksu negatiivseid mõjusid lastega peredele, vastab peaminister Kaja Kallas.

Riigikogu liikmete kõnesoovide korral toimub vaba mikrofon.

Kokkuvõttes võime öelda, et Riigikogu arupärimistele vastamine Holmi ja Kallase poolt kell 15 oli oluline samm Eesti poliitilises maastikus. Arutelud ja vastused annavad olulise ülevaate valitsuse tegevusest ning aitavad selgitada olulisi küsimusi, mis mõjutavad riigi tulevikku. See näitab läbipaistvust ja vastutustundlikkust valitsuse poolt ning annab kodanikele võimaluse olla informeeritud ja osaleda poliitilistes otsustes. Holmi ja Kallase vastused aitavad ka selgitada valitsuse tegevuskava ja suunata poliitilisi arenguid Eesti heaks.

Loe rohkem:  Kallase Brüsselisse mineku teel on veel mitmeid pöördepunkte | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga