Otse kell 12: Riisalo ja Michal esitlevad Eesti majandusplaani | Majandus

2245797h5d7et24

Tere tulemast! Täna on suur päev, kuna Riisalo ja Michal tutvustavad meile Eesti majandusplaani otse kell 12. See hetk on oodatud ja tähtis, kuna me kõik oleme põnevil näha, milliseid muutusi ja arenguid pakutakse meie riigi majandusele. Kõikide silmad on suunatud nende esitlusele, sest see mõjutab meie kõigi tulevikku. Olge valmis saama teada, millised võimalused ja väljakutsed ootavad ees ning kuidas saame aidata Eesti majandusel veelgi õitseda.

Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo ja kliimaminister Kristen Michal tutvustavad reedel Eesti majanduspoliitika põhimõtteid. Kell 12 algavat tutvustust ja sellele järgnevat arutelu näeb otsepildist ERR-i portaalis.

Aasta alguses ettevõtlusorganisatsioonidele, riigiasutustele ja teistele partneritele saadetud majanduspoliitika põhimõtted on saanud viimase lihvi ja on valimis avalikuks esitlemiseks.

Ettekannetele järgnevas paneeldiskussioonis osalevad Eesti Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas, Asutajate Seltsi esindaja Allan Martinson ja Ericsson Eesti juht Sirli Männiksaar. Vestlust suunab majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Sandra Särav.

Kokkuvõttes on Riisalo ja Michal esitletud Eesti majandusplaanil suur potentsiaal riigi majanduse ja ettevõtluse arendamiseks. Nende plaan keskendub innovatsioonile, jätkusuutlikkusele ja digitaliseerimisele, mis peaksid aitama kaasa majanduskasvule ja tööhõive suurenemisele. Oluline on jälgida, kuidas need ideed ellu viiakse ning kuidas need mõjutavad Eesti majandust tervikuna. Riisalo ja Michal näitavad oma plaaniga, et Eesti on valmis võtma julgeid samme majanduse arendamisel ning seeläbi tegema riigist veelgi tugevama ja konkurentsivõimelisema.

Loe rohkem:  Karm rahapoliitika on aidanud Rootsis inflatsiooni alla tuua | Majandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga