Nõlvak ja Tiisaar pääsesid Brasiilias teise ringi | Rannavõrkpall

1603021hc162t24

Estonia’s beach volleyball duo, Nõlvak and Tiisaar, have achieved a remarkable feat in Brazil by advancing to the second round of the competition. With their exceptional teamwork, skill and determination, they have proven themselves as formidable contenders in the world of beach volleyball. Their success in Brazil is a testament to their hard work and dedication to their sport, and has undoubtedly captured the attention and admiration of fans both in Estonia and around the globe. Watch out for Nõlvak and Tiisaar as they continue their impressive journey in the world of beach volleyball.

Brasiilias Recifes toimuval rannavõrkpalli MK-etapil tegid oma hooaja esimesed mängud meie meeste ja naiste esipaarid Heleene Hollas ja Liisa Remmelg ning Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

Eesti parim naisduo kohtus kvalifikatsioonis Mehhiko paari Angelica Gutierrez – Cristina Floresega ja pidi pärast väga tasavägist avageimi lõpuks vastu võtma 0:2 (20:22, 14:21) kaotuse, vahendab Volley.ee.

Eesti parim meesduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar mängisid kvalifikatsiooni esimeses ringis üle Uus-Meremaa paari Ben O’Dea – Bradley Fulleri, võttes võitlusliku 2:0 (21:17, 23:21) võidu.

Järgmisena lähevad Nõlvak ja Tiisaar kvalifikatsiooni teises ringis neljapäeva hilisõhtul vastamisi Tšiili paariga Noe Aravena – Vicente Droguettiga. Otsepilti näeb siit.

Kokkuvõttes võib öelda, et Nõlvak ja Tiisaar esindasid Eestit väga edukalt rannavõrkpalli maailmameistrivõistlustel Brasiilias, jõudes teise ringi. Nende jõuline mäng ja suurepärane koostöö tegid neist tõelised staarid sel turniiril. See on suur saavutus Eesti rannavõrkpalli jaoks ning tõestab, et meil on talent ja potentsiaal rahvusvahelisel areenil konkureerida. Nõlvaku ja Tiisaare panus ja pühendumine spordile on imetlust väärt ning kindlasti inspireerivad nad paljusid noori järgima nende jälgi.

Loe rohkem:  Olümpiapiletist unistavad Nõlvak ja Tiisaar alustavad hooaega Brasiilias | Rannavõrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga