Nigeeria lülitas viiekordse võitja konkurentsist | Jalgpall

2231700ha60dt24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Nigeeria jalgpallimeeskond on viiekordne võitja, kuid hiljutine skandaal on tekitanud suurt poleemikat. Meeskond lülitas end võistlusest välja pettuse skandaali tõttu, mis on kogu maailmas kõneaineks saanud. See otsus on šokeerinud nii fänne kui ka spordiajakirjanikke ning sellel on kahtlemata suured tagajärjed nii Nigeeria jalgpalli mainele kui ka tulevastele võistlustele. See on järjekordne näide sellest, kuidas spordimaailmas võib ausa mängu põhimõte kõigutada. Jääge meiega, et saada rohkem teavet selle skandaali kohta!

Jalgpalli Aafrika Rahvuste karikaturniiril jõudsid esimestena veerandfinaali Nigeeria ja Angola.

Eelmisel turniiril 16 parema seas välja langenud Nigeeria tegi nüüd vigade paranduse, alistades kaheksandikfinaalis viiekordse võitja Kameruni 2:0.

Nigeerlased asusid kohtumist juhtima kümme minutit enne avapoolaja lõppu, kui Victor Osimhen leidis karistusalas Ademola Lookmani, kes palli vastaste võrku lõi. Lookman hoolitses ka teise tabamuse eest, olles täpne normaalaja viimasel minutil.

Veerandfinaalis läheb Nigeeria vastamisi Angolaga, kes sai teises laupäevases mängus 3:0 jagu Namiibiast. Gelson Dala lõi avapoolaja lõpus kaks väravat, kolmas tabamus sündis 66. minutil Mabululu jalast.

Pühapäeval selguvad järgmised edasipääsejad paaridest Ekvatoriaal-Guinea – Guinea ja Egiptus – Kongo DV.

Overall, Nigeeria’s elimination from the football competition is a disappointing turn of events for the team and their fans. Despite being a five-time winner, their performance in this competition was not enough to secure a spot in the next round. This outcome serves as a reminder that every team must bring their A-game to the field in order to succeed. It also highlights the level of competition and the unpredictable nature of football. As the tournament continues, it’s clear that every match will be filled with excitement and unexpected results.

Loe rohkem:  PSG staar tassis Lõuna-Korea avamängus võidule | Jalgpall