NHL: 0:3 taha jäänud Avalanche võttis lisaajal võidu | Jäähoki

2308671hee0at24

Tere tulemast Eesti! NHL fännid, hoidke kinni oma mütsid ja valmistuge põnevaks lugemiseks! Colorado Avalanche võttis viimase minuti lisaajal võidu 0:3 jäädes Chicago Blackhawksi vastu. See põnev lahing jättis pealtvaatajad hinge kinni ja tõestas, et Avalanche on valmis võitma igal väljakutsel. Jäähoki fännid üle maailma ei saa piisavalt imestuda selle meeskonna jõu ja tahet võita. Liituge meiega ja jätkake seiklust NHL maailmas!

Jäähokiliigas NHL tuli Colorado Avalanche võõrsil Vancouver Canucksi vastu välja 0:3 kaotusseisust ja võttis lisaajal 4:3 võidu.

Canucks asus esimesel perioodil kodujääl J.T. Milleri ja Ilja Mihhejevi väravatest 2:0 juhtima ja teisel kolmandikul suurendas Nikita Zadorov edu kolmeväravaliseks. Perioodi lõpus avas Avalanche’i eest skoori Mikko Rantanen. Viimasel kolmandikul skooris esmalt Nathan MacKinnon ning seejärel viigistas Ross Colton seisu. Rohkem normaalajal väravani ei jõutud ja mäng läks lisaajale, mida jõuti mängida 30 sekundit, kuni Valeri Nitšuškin viskas külalismeeskonna võiduvärava.

Viienda järjestikuse võidu saanud Colorado klubile oli see hooaja 21. mäng, kus nad on kaotusseisust välja tulnud ja võitnud. Ühtlasi tõusis Avalanche nüüd keskdivisjonis esikohta jagama.

Tulemused:

St. Louis – Los Angeles 3:1
Winnipeg – Nashville 2:4
Edmonton – Washington 7:2
Vancouver – Colorado 3:4 la.

Kuigi Colorado Avalanche jäi alguses mängus 0:3 kaotusseisu, suutsid nad mängu viia lisaajale ning lõpuks võtta võidu. See näitab nende meeskonna võitlusvaimu ja võimekust mängu lõpuni pingutada. Jäähoki on Eestis populaarne ja Avalanche võit kindlasti rõõmustab ka siinseid fänne. Loodame näha veel põnevaid ja võimsaid mänge tulevikus, kus võistkonnad näitavad oma parimat oskust ja tahet võita. Hoki on kahtlemata põnev ja adrenaliinirohke spordiala, mis paneb fännid kaasa elama igale mängule.

Loe rohkem:  Eesti hokinaiskonna kapten: Balti liiga näitas, et meil on potentsiaali, et hästi mängida | Jäähoki