Newcastle Unitedi kaitsja sai ränga vigastuse | Jalgpall

2317212hd65at24

Eile õhtul toimus pingeline jalgpallimäng Newcastle Unitedi ja Manchester City vahel, kuid see lõppes tragöödiaga, kui Newcastle Unitedi kaitsja sai ränga vigastuse. Mängu ajal juhtunud sündmus raputas fännide ja mängijate südameid ning tõstatab taas küsimuse spordivigastuste ohtlikkusest. Vigastus tõi esile ka meeskonna haavatavuse ning nende jätkuvat võitlust tipptasemel võistlustel. Kogukond ühendus toetusega ja loodab kaitsja kiiret paranemist.

Inglismaa kõrgliiga klubi Newcastle Unitedi ja Hollandi koondise kaitsemängija Sven Botman ei pruugi sel kalendriaastal enam platsile naasta.

24-aastane mängumees sai Inglismaa karikavõistluste veerandfinaalis raske trauma. “Sven Botman läheb järgmisel nädalal Manchester City vastu saadud põlvevigastuse tõttu operatsioonile,” teatas mängija klubi.

“Uuring kinnitas, et ta vigastas eesmist ristatisidet ning peaks naasma kuue kuni üheksa kuu jooksul. Soovime sulle täielikku ja kiiret paranemist, Sven.”

Tunamullu suvel Prantsusmaa klubist Lille Inglismaale saabunud, aga Amsterdami Ajaxi noorteakadeemiast võrsunud Botman mängis sel hooajal kõigi sarjade peale 22 kohtumist, lõi kaks väravat ja andis kaks resultatiivset söötu.

Hollandi täiskasvanute koondises pole ta veel debüteerinud, aga kuulus mullu suvel Rahvuste liiga otsustavates mängudes koosseisu. Sügisel jäi ta valiksarja kohtumistest kõrvale hüppeliigese vigastuse tõttu.

Kokkuvõttes on Newcastle Unitedi kaitsja ränk vigastus tõeline kaotus nii talle endale kui ka meeskonnale. Jalgpall on kirglik ja ettearvamatu mäng ning vigastused on paratamatud osa sellest. On oluline, et mängijad saaksid piisavalt aega taastumiseks ja toetust nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Loodame, et vigastatud mängija naaseb väljakule veel tugevamana ja et Newcastle Unitedi meeskond suudab ületada selle raskuse ning jätkata oma tipptasemel mängimist.

Loe rohkem:  Eesti jalgpalliametnikke ootavad ees otsustavad Konverentsiliiga mängud | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga