NBA-s sai kaks treenerit ametist priiks | Korvpall

2230341hd012t24

Tere tulemast! Viimase uudise hulgas on NBA-s toimunud šokk, kui kaks treenerit on ootamatult ametist vabastatud. See sündmus on tekitanud korvpallimaailmas suurt elevust ja spekulatsioone. Mis põhjus võis olla nende ootamatu lahkumise taga? Kas see mõjutab meeskonna tulevikku ja tulemuslikkust? Tule ja saa teada rohkem sellest ettekandvast loost ning jää kursis kõige värskemate NBA uudistega meie kohalikust korvpallimaailmast.

Korvpalliliigas NBA loobusid senise peatreeneri teenetest nii Milwaukee Bucks kui ka Washington Wizards.

Suvel Milwaukee Bucksi peatreeneriks nimetatud Adrian Griffin pidas ametis vastu vaid 43 mängu. “See oli väga raske otsus, kuid pidime seda tegema. Alustame kohe uue peatreeneri otsinguid. Täname Adrian Griffinit tema raske töö ja panuse eest,” ütles Bucksi peamänedžer Jon Horst pressiteate vahendusel.

Kuigi Bucks hoiab idakonverentsis 31 võidu ja 13 kaotusega teist kohta, on neil hooaja jooksul ilmnenud mitmeid murekohti. Näiteks võrreldes eelmise hooajaga on Bucks suurima tagasimineku teinud kaitses, sest kui mullu oli neil liiga paremuselt neljas kaitse, siis praegu on nad selles arvestuses alles 22. kohal.

Griffin lahkumise järel vabaks jäänud kohta täidab ajutiselt senine abitreener Joe Prunty. ESPN-i väitel soovib Bucks järgmiseks peatreeneriks palgata suurte kogemustepagasiga Doc Riversi.

Idakonverentsi pingereas tagantpoolt teine Washington Wizards (7-36) otsustas pärast kuuendat järjestikust kaotust ametist vabastada peatreener Wes Unsend Jr. Wizardsi teatel jätkab Unseld Jr. klubiga koostööd nõuandjana, ajutiseks juhendajaks määrati abitreener Brian Keefe.

Unseld Jr. oli Wizardsi peatreener 2021. aasta suvest alates ning tema käe all võitis klubi 77 ja kaotas 130 kohtumist.

Kokkuvõttes on NBA-s aset leidnud kaks treeneri vabastamist üllatav uudis, mis on kindlasti tekitanud palju kõneainet nii korvpalli fännide kui ka ekspertide hulgas. See näitab, et spordimaailm on alati põnev ja et ootamatuid pöördeid võib juhtuda igal ajal. Oluline on jälgida, kuidas need muudatused mõjutavad meeskondade tulemusi ja kas uued treenerid suudavad tuua värsket energiat ja taktikalisi muudatusi. Loodame, et need vabastamised toovad kaasa positiivseid muutusi ja põnevust NBA tulevikus.

Loe rohkem:  Drelli resultatiivne mäng Windy Cityle võitu ei toonud | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga