NBA-debüüti ootav Henri Drell tegi USA-s karjääri parima mängu | Korvpall

2188114h4c5at24

Tere tulemast kõigile korvpalli fännidele! Täna on põhjust uhkustada meie enda talentse mängija Henri Drelliga, kes teeb viimast ettevalust NBA debüüdi. Hiljuti tegi ta USA-s karjääri parima mängu, näidates oma võimekust ja andekust korvpalliväljakul. Drelli edu on toonud rõõmu kogu Eesti korvpalli kogukonnale ning tõestab, et meie riigis on olemas tõeliselt võimekaid sportlasi. Olgu see inspireerivaks hetkeks kõigile noortele korvpalluritele ja fännidele üle Eesti!

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell tegi Windy City Bullsi eest oma senise karjääri parima individuaalse partii ning juhtis oma võistkonna G-liigas 113:99 võiduni Raptors 99 üle.

Drell viibis pühapäeval väljakul 32 minutit ja viskas selle ajaga koguni 38 punkti (visked väljakult 13/22, kaugvisked 6/13, vabavisked 4/4), võttis 12 lauapalli, andis neli resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja kaks pallikaotust. See tähistab ühtlasi tema karjääri parimat individuaalset sooritust.

Adama Sanogo toetas Drelli 24 ja Onuralp Bitim 18 silmaga, Raptorsi resultatiivseim oli 24 punkti visanud Kobi Simmons. Windy City on idakonverentsis kuue võidu ja 11 kaotusega 13. kohal, Raptors on võitnud viis kohtumist ja on tabeli punaseks laternaks.

Drell on sel hooajal Bullsi tütarklubi eest teinud kaasa 14 mängus, kus tema keskmisteks on 13,4 punkti, 7,6 lauapalli, 1,5 vaheltlõiget, 1,3 viskeblokeeringut ja 2,4 resultatiivset söötu.

Chicago Bulls peab NBA-s järgmise kohtumise 13. veebruaril, kui külla sõidetakse Atlanta Hawksile. Kaks päeva hiljem mängitakse võõrsil Cleveland Cavaliersiga ning siis võõrustatakse 23. veebruaril pärast Tähtede mängu nädalavahetust idakonverentsi liidrit Boston Celticsit.

Drell on mitmel korral pääsenud “suure” Bullsi pingile, aga mänguaega pole ta veel teeninud. Kui see juhtub, saab temast Martin Müürsepa järel teine NBA-s väljakul käinud Eesti korvpallur.

Loe rohkem:  TalTech sai Eesti-Läti liigas Tartu Ülikoolilt valusa kaotuse | Korvpall

Henri Drelli karjääri parim mäng USA-s tõotab suurt potentsiaali tema NBA debüüdi jaoks. Eesti korvpallitalent näitas oma oskusi ja võimeid kõrgkooli tasemel mängides, mis võib avada uksed NBA-sse. Drelli edusamme jälgivad hoolega nii tema fännid kui ka korvpalli eksperdid üle maailma. Tema tugev esinemine USA-s on tunnistus tema pühendumusest ja talendist. Eesti korvpallifännid ootavad põnevusega Drelli tulevikku ja loodavad näha teda varsti NBA väljakul mängimas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga