Naiste jalgpallikoondis alustab EM-valikturniiri Albaanias | Jalgpalli Eesti koondis

2298900h2809t24

Eesti naiste jalgpallikoondis alustab põnevalt Euroopa meistrivõistluste valikturniiri Albaanias. Meie noored ja andekad mängijad on valmis võitlema oma koha eest suurel laval ning näitama maailmale oma oskusi ja võimeid. Eesti jalgpallikoondis on tulnud kaugele ning see on suurepärane võimalus tõestada, et meie naised on võrdsed konkurendid ja suudavad saavutada suuri asju. Ootame põnevusega, kuidas meie naised end selles turniiris tõestavad ja usume, et saame olla uhked meie esindusnaiskonna üle.

Eesti naiste jalgpallikoondis alustab 9. aprillil võistlemist Euroopa meistrivõistluste valikturniiril, kui koondist ootab ees võõrsilmäng Albaaniaga. Esimese kodumängu peab Eesti maikuus.

Eesti võistleb sõelmängudesse edasipääsu nimel ühes alagrupis Albaania ja Luksemburgiga, mõlema vastasega mängitakse kodus ja võõrsil printsiibil.

Esimese EM-valikturniiri mängu peab Eesti 9. aprillil, kui vastamisi minnakse Albaaniaga.

Valikturniiri kodumängud peab Eesti 31. mail kell 19.00 ja 16. juulil kell 20.00, mil võõrustame vastavalt Albaaniat ja Luksemburgi. Staadioni väravad avatakse mõlemal mängul tund aega varem.

Eesti naiste koondise mängud EM-valikturniiril:

09.04.2024 Albaania – Eesti
31.05.2024 kell 19.00 Eesti – Albaania
12.07.2024 Luksemburg – Eesti
16.07.2024 kell 20.00 Eesti – Luksemburg

Toimumispaigad ja võõrsilmängude kellaajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

Finaalturniirile pääseb võistlema lisaks korraldajariik Šveitsile 15 naiskonda. Edasipääsu EM-finaalturniirile teenivad A-liiga kõigi alagruppide kaks paremat naiskonda ning ülejäänud kohad mängitakse välja kaheringilistes sõelmängudes.

Eesti osalusega C-liiga alagruppidest pääsevad edasi sõelmängudele võitja ja viie alagrupi peale kolm paremat teise koha saavutanud koondist.

Eesti naiste jalgpallikoondis alustas EM-valikturniiri Albaanias võidukalt, näidates oma võimekust ja pühendumust mängule. Nende esitus oli muljetavaldav ning see annab lootust ja usku meie tulevastele saavutustele jalgpallis. Meie koondis on tugev ja kindlameelne ning valmis võtma vastu kõik väljakutsed, mis nende teele tulevad. Meil on põhjust olla uhked meie naiste jalgpallikoondise üle ning toetada neid edaspidistes mängudes. Loodame, et nemadki jätkavad sama vaimustunult ja motiveeritult oma teekonda EM-valikturniiril.

Loe rohkem:  Naiste jalgpallikoondis sai teada vastased EM-valiksarjas | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga