Nädalavahetuse vaadatuim film kinolevis oli animatsioon “Pardid!” | Film

2256405h05c0

Tere tulemast Eesti kino maailma! Viimase nädalavahetuse vaadatuim film kinolevis oli kaasahaarav animatsioon “Pardid!” Täis põnevust, naeru ja südantsoojendavaid hetki, see film on võitnud publiku südamed üle kogu riigi. Kui sa armastad animatsioone ja soovid kogeda midagi erilist, siis “Pardid!” on kindlasti film, mida sa ei taha maha magada! Olge valmis sukelduma põnevasse seiklusse ja naerma koos armsate tegelastega. Külastage kindlasti kohalikku kino, et kogeda seda imelist filmielamust!

Möödunud nädalavahetuse vaadatum linateos Eesti kinolevis oli animatsioon “Pardid!”, mis on kaheksa levinädalaga kogunud 34 089 külastust.

Teiselt kohalt leiab Michael Manni “Ferrari”, mis kolme nädalaga kogunud 13 646 külastust.

Uutest tulijatest jõudsid tabelisse Eesti kaastootmisel valminud animatsioon “Meisterkokk Mary” (1853 külastust) ja mullu PÖFF-il esmakordselt vaatajate ette jõudnud “Kõik me võõrad” (1302 külastust).

2256405h05c0

Eestlaste seas oli nädalavahetusel kõige populaarsem film “Pardid!”. See humoorikas animatsioon tõi kino publiku naerma ja pakkus meelelahutust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Film on tõestuseks sellest, et animatsioonid pole vaid lastele, vaid pakuvad naudingut kõigile vanusegruppidele. “Pardid!” tõi kinno palju rõõmsaid nägusid ja toetas kinokülastuste taastumist pärast pikka pausi. Eestlaste armastus filmikunsti vastu on jätkuvalt tugev ning animatsioonid on kindlasti osa sellest armastusest.

Loe rohkem:  Martti Helde: mulle on oluline, et mu filmid oleksid märgilised | Film

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga