Nädalavahetus tuleb suurema sajuta | ilm

2197144h422bt24

Tere tulemast Eestisse! Nädalavahetusel saame nautida suurema sajuta ilma. See tähendab, et meie kaunis maa on avatud avastamiseks ja kõik tegevused õues on täie rauaga lubatud. Olgu sul plaanis perega matkata metsaradadel või nautida rannamõnusid, ootab sind ees meeldiv ja päikesepaisteline nädalavahetus ilma vihmata. Nauditavate hetkede ja meeldejäävate kogemuste nimel tule ja võta osa Eesti looduskaunistest paikadest ning selle ajaloolisest ja kultuurilisest pärandist. Ära maga maha võimalust kogeda Eestit ilma suurema sajuta!

Laupäeval jäävad Soome ja Balti riigid kõrgrõhuala lääneossa. Ilm püsib olulise sajuta ning pilvisus hõreneb nii meil kui ka Lõuna-Soomes.

Öö vastu laupäeva tuleb vahelduva pilvisusega ja sajuta. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Tuul puhub kagust 3 kuni 9, rannikul puhanguti kuni 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +2 kraadi.

Laupäeva hommik on endiselt  vahelduva pilvisusega ja sajuta. Üksikutes kohtades võib veel olla udu. Puhub mõõdukas kagutuul, saartel iiliti kuni 13 meetrit sekundis. Temperatuurinäit jääb vahemikku -1 kuni +2 kraadi.

Ka päev püsib sajuta. Puhub valdavalt kagutuul 3 kuni 9, puhanguti 13, saarte läänerannikul kuni 15 meetrit sekundis. Sooja on 2 kuni 8 kraadi.

Pühapäeva tuleb selge ja sajuta, öösel on -3 kuni +2 kraadi, päeval 2 kuni 8 kraadi.

Ka järgnevad päevad püsivad sajuta. Küll aga hakkab õhutemperatuur alates esmaspäevast langema – kui esmaspäeva öine keskmine on veel -3 kraadi, siis kolmapäevaks langeb see -6 kraadile ja pisut jahedamaks läheb ka päeval.

Kokkuvõttes võime öelda, et nädalavahetus tuleb Eestis suurema sajuta ilmaga. See tähendab, et oleme õnnega koos ning saame nautida meeldivat ja kuiva ilmastikku. See annab meile võimaluse veeta aega õues, nautida loodust ja tegeleda erinevate välitegevustega. Oluline on meeles pidada siiski, et ilm võib ootamatult muutuda ning olla valmis võimalikeks muutusteks. Üldiselt aga võime oodata rahulikku ja muretut nädalavahetust ilma vihmata.

Loe rohkem:  Ilm on jätkuvalt hall, aga peamiselt sajuta | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga