Murray ja Raducanu osalevad Wimbledonis segapaarismängu turniiril | Tennis

2461601h1c90t24

“Estonia’s tennis enthusiasts are abuzz with excitement as two of the world’s top stars, Andy Murray and Emma Raducanu, are set to face off in the prestigious Wimbledon mixed doubles tournament. The legendary Scot and the rising British star will team up to take on the best pairs from around the globe. With Murray’s experience and Raducanu’s youthful energy, they promise to bring a thrilling combination of skill and flair to the All England Lawn Tennis Club. Can they make a deep run in the competition and bring home the coveted Wimbledon title?”

Teisipäeval teatas kahekordne Wimbledoni võitja Andy Murray, et ei saa vigastuse tõttu osaleda turniiril üksikmängus. Britt osaleb siiski nii paarismängus oma venna Jamiega kui ka segapaaris kaasmaalase Emma Raducanuga.

Murray ja Raducanu said segapaarismängu turniirile vabapääsmega. Murray osaleb ka meeste paarismängus koos oma venna Jamie Murrayga. 2013. ja 2016. aasta Wimbledoni meistri jaoks jääb tänavune Wimbledon karjääri viimaseks murul peetavaks suure slämmi turniiriks. Üksimängus ei saa Murray seljavigastuse tõttu osaleda.

“Ma arvan, et suurim eeskuju, mida ta anda saab, on see, kuidas ta oma tegevust korraldab, kuidas ta oma inimesi juhib. Ma ei ole temaga nii palju rääkinud,” ütles Raducanu esmaspäeval, kui temalt küsiti mõtteid Murray silmapaistva karjääri kohta. “Ma arvan, et minu jaoks on see võimalus tema igapäevast tegevust jälgida ja näha, kuidas ta oma plaani väga täpselt jälgib,” lisas Raducanu. 

“Kui mina olin noorem, siis võib-olla saabusin 15 minutit enne trenni, tegin paar kätekõverdust, vehkisin käega ja soojendasin, siis tema on kohal poolteist tundi varem, et saada ravi. Ta on väga heaks eeskujuks teistele,” lõpetas Raducanu. 

Loe rohkem:  Ojakäär kaotas Egiptuses poolfinaalis | Tennis

See on teine kord, kui Murray mängib Wimbledonis segapaarismängu. 2019. aastal osales britt koos endise maailma esireketi Serena Williamsiga ning jõudsid välja kolmandasse ringi.

“As the tennis world descends upon the hallowed grounds of Wimbledon, the attention turns to the mixed doubles competition. Andy Murray and Emma Raducanu, two of the world’s top tennis stars, have confirmed their participation in the coveted tournament. The Scottish superstar and the British rising star will put aside their singles ambitions to form a formidable pair, seeking to claim the coveted Wimbledon title in the mixed doubles event. Their unique blend of experience and youth will undoubtedly make them a force to be reckoned with, as they look to create a lasting impression on the prestigious Wimbledon stage.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga