Modrici hiline tabamus andis Realile võidu, PSG päästis viigipunkti | Jalgpall

2280297h7733t24

Estonia’s football fans were left on the edge of their seats as Modric’s last-minute goal secured a crucial victory for Real Madrid. Meanwhile, PSG managed to salvage a draw with a late equalizer. The thrilling matches had fans across the country buzzing with excitement as the teams battled it out on the field. Football continues to captivate audiences with its unpredictability and drama, leaving fans eagerly anticipating the next thrilling moment on the pitch.

Euroopa jalgpalli kõrgliigades peeti pühapäeval tihe mängupäev. Hispaanias teenis Madridi Real 81. minuti väravast võidu, Pariisi Saint-Germain päästis üleminutitel viigipunkti ning Itaalia tabelitipp Milano Inter teenis võõrsil kindla võidu.

Madridi Real võõrustas pühapäeval Sevillat ning kodupublik juba kümnendal mänguminutil Lucas Vazquezi väravat tähistada, kuid VAR-iga konsulteerimise järel määrati, et väravale eelnenud olukorras tegi Reali mängija vea ning värav ei lugenud.

Kohtumine jätkus seejärel tasavägiselt ning Sergio Ramose juhitud Sevilla kaitseliin püsis Madridi rünnaku vastu stabiilselt. Seda kuni 81. minutini, mil Luka Modric karistusala joonel palli sai ning selle siis meisterlikult Sevilla posti kõrvale paigutas. Enam väravaid ei sündinud ning Real teenis kodus raske 1:0 võidu.

Real liigub 36. liigatiitli suunas ning juhib liigatabelis teisel kohal asetseva Barcelona ees kaheksa punktiga. 57 punktiga Barcelona edestab ühe silmaga Gironat, viimasel Meistrite liiga kohal on Madridi Atletico, kellel on 52 punkti.

Teised tulemused:
Cadiz – Celta Vigo 2:2
Betis – Bilbao Athletic 3:1
Las Palmas – Osasuna 1:1

Prantsusmaa kõrgliiga tabelitipp Pariisi Saint-Germain jäi koduplatsil 33. minutil kaotusseisu, kui Rennes’i ründaja Amine Gouiri külalised juhtima viis. Viimasel pooltunnil ärganud ja mõned võimalused genereerinud PSG tundus liikuvat hooaja teise kaotuse poole, kuid normaalaja viimastel minutitel kukkus Goncalo Ramos Rennes’i karistusalas. Kohtunikud otsustasid siiski, et PSG ründaja teeskles ja penaltit ei antud.

Loe rohkem:  Maailmameister Hispaania lisas auhinnakappi Rahvuste liiga karika | Jalgpall

Ramos sai aga üleminutitel taaskord värava ees võimaluse ning seekord kukkus ta põhjusega ning teenis PSG-le penalti. 22-aastane portugallane realiseeris ise ning päästis pealinnaklubile viigipunkti.

Järgmisest hooajast Madridi Realiga liituv Kylian Mbappe vahetati 65. minutil välja ning peatreener Luis Enrique ütles, et PSG peab tähtmängijata mängimisega ära harjuma. “Varem või hiljem, see juhtub niikuinii. Ta mängib, kui ma pean seda õigeks, sama kehtib kõikide treenerite ja mängijate kohta,” sõnas kogenud juhendaja.

PSG juhib Prantsusmaa kõrgliigas 11 punktiga, teisel kohal asetseb Brest (43 punkti), kellest kahe punkti kaugusele jääb Monaco, kes alistas pühapäeval Lensi 2:3.

Le Havre – Reims 1:2
Nice – Clermont 0:0
Toulouse – Lille 3:1
Marseille – Montpellier 4:1

Itaalia kõrgliiga tabelitipp Milano Inter teenis võõrsil Lecce vastu kindla 4:0 võidu, saades Lautaro Martinezelt kaks väravat niing Davide Frattesilt ja Stefan de Vrijlt veel ühe.

66 punkti kogunud Inter juhib Juventuse (57 punkti) ees üheksa silmaga, AC Milan on kogunud 53 punkti. Juve alistas pühapäeval Frosinone 3:2, AC Milan pidi kodus aga Atalanta vastu 1:1 viigiga leppima. Üheksandal tabelireal asetsev tiitlikaitsja Napoli mängis võõrsil Cagliariga 1:1 viigi.

Saksamaa kõrgliigas jäi Dortmundi Borussia kolmanda koha heitluses Stuttgartis kuue punkti kaugusele, kui pidi kodus Hoffenheimi 3:2 paremust tunnistama. Inglismaa kõrgliigas peeti üks kohtumine, Wolverhampton alistas Pablo Sarabia 30. minuti väravast Sheffield Unitedi 1:0.

Kokkuvõttes oli Modrici hiline tabamus jalgpallimaailmas suur sündmus, mis tõi Reali võidu. PSG suutis samal ajal päästa viigipunkti, mis näitab nende võitlusvaimu ja tahet võidelda lõpuni. Mõlemad meeskonnad näitasid suurepärast mängu ning tegid fännidele põneva ja pingelise lahingu. Jalgpall on alati ettearvamatu ja täis üllatusi, mis teeb selle spordiala nii põneva ja kaasahaarava. Ootame huviga järgmisi mänge ja sündmusi, mis toovad kaasa uusi emotsioone ja põnevust.

Loe rohkem:  2023. aasta üleminekuturg oli maailma jalgpallis ajaloo kõige tormilisem | Jalgpall