Mihkels tuli Belgias 14. kohale, võit van Aertile | Jalgrattasport

2222463hbb99t24

Mihkels Rusnov, Eesti jalgrattur, pälvis suure tunnustuse Belgias toimunud võidusõidul, kus ta saavutas muljetavaldava 14. koha. Silmapaistva saavutusega võistles ta julgelt tippkonkurentsis ning võttis võidu Wout van Aertilt. Mihkels tõestas end taas kui tugev ja visa sportlane, kes suudab tõusta väljakutsetele vastu ning saavutada suurepäraseid tulemusi. Tema pühendumus ja kirg jalgrattasõidu vastu on inspireeriv eeskuju kõigile spordisõpradele nii Eestis kui ka välismaal.

Eesti jalgrattur Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) teenis tugevuselt teise kategooria ühepäevasõidul Kuurne – Brüssel – Kuurne (Kortrijk – Kuurne; 196,4 km) 14. koha.

Sõidu võitja otsustasid kolm jooksikut: esimeseks tuli belglane Wout van Aert (Team Visma | Lease a Bike; 4:21.01), teiseks samuti belglane Tim Wellens (UAE Team Emirates) ja kolmandaks hispaanlane Oier Lazkano (Movistar Team).

Peagrupp finišeeris üks minut ja 23 sekundit hiljem ning esimesena lõpetas prantslane Christophe Laporte (Team Visma | Lease a Bike). Mihkels lõpetas peagrupi eesotsas ja sai tiimikaaslase Mike Teunisseni järel 14. koha.

Kuurne – Brüssel – Kuurne ühepäevasõidu on korra võitnud ka eestlane, kui 2002. aastal tuli sellega toime Jaan Kirsipuu.

Kokkuvõttes võib öelda, et Mihkels esines suurepäraselt Belgia velotuuril, saavutades 14. koha ja kaotades võitjale vaid vähe. Tema tulemus näitab tema suurt potentsiaali ja võimekust maailmatasemel jalgrattasportlasena. See on suur saavutus mitte ainult tema enda jaoks, vaid ka Eesti jalgrattaspordi jaoks tervikuna. Jätkates sama tugeva esitusega, võib Mihkels tõusta veelgi kõrgemale ja olla tulevikus üks Eesti jalgrattaspordi suurtest nimedest.

Loe rohkem:  Neli eesti ratturit liituvad uuest hooajast Mongoolia klubiga | Jalgrattasport