Martin Paasoja mängib tuleval hooajal Tartus | Korvpall

2380839h47aet24

“Get ready for an electrifying season of basketball in Tartu, Estonia! Martin Paasoja, a talented young player, is set to take the court by storm. With his lightning-quick moves and razor-sharp shooting skills, he’s sure to leave fans on the edge of their seats. As a key player for the home team, Paasoja is poised to lead the charge in the upcoming season. Will he bring home the championship trophy to Tartu? Join us as we follow his journey and find out!”

Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskonna esimene uus täiendus on tagamängija Martin Paasoja. 30-aastasel Paasojal oli võtmeroll eelmisel hooajal Rapla meeskonna pronksmedalile jõudmises.

191 cm pikkune tagamängija on uue hooaja ootuses. “Olen põnevil Tartu meeskonnaga liitumise üle. Tean, millise professionaalse ja ambitsioonika klubiga on tegu ning ootan juba uue hooaja algust. Näeme Tartus!” sõnas Paasoja.

Tartu peatreeneri Aivar Kuusmaa jaoks on tegemist tuttava mängijaga. “Mul on hea meel, et Paasoja mängib taas minu käe all. Hea on omada sellise positiivse energiaga meest meie võistkonnas. Paasoja on minu jaoks tuttava käekirjaga mängija, kes aastate ja välismaa kogemusega on ainult paremaks läinud. Eelmisel hooajal otsustas tema tegutsemine nii mõnegi mängu ja loodame samasugust head minekut ka Tartus,” kommenteeris Kuusmaa uut täiendust.

Eesti meeskondadest on Paasoja kandnud seitsmel hooajal Rapla särki, ühel aastal mänginud BC Kalev/Cramo ridades ning karjääri alustas tagamängija Pärnus. Kirju välismaakarjäär on Paasojat viinud Rumeeniasse, Kreekasse, Hispaaniase, Islandile ja Venetsueelasse.

Mullusel hooajal kogus Paasoja Rapla eest keskmiselt 13,6 punkti, 4,2 lauapalli ja üle nelja korvisöödu. Paasoja jäi meelde nii mõnegi mänguvõidu toonud viskega ning tal oli suur roll selles, et Rapla lõpetas Eesti meistrivõistlused pronksil.

Loe rohkem:  Minnesota kaotas ja lubas Oklahoma City järele | Korvpall

Tartu meeskonnal on kehtivad lepingud tagamängijate Rain Veidemani ja Rando Roosiga ning pikkade osakonnas Erki Urviku ja Karl-Gustav Jurtšenkoga. Meeskonna peatreener on Aivar Kuusmaa ja abitreener Toomas Kandimaa.

As the curtains close on the basketball season, Estonia’s Martin Paasoja is set to take the court in Tartu next year. With his impressive skills and determination, he’s sure to make a lasting impact on the game. As a rising star in the Estonian basketball scene, Paasoja’s talent and passion will undoubtedly inspire fans and teammates alike. We can’t wait to see what the future holds for this talented player as he takes on the challenges of the upcoming season in Tartu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga