Madridi Atletico teenis liigatabeli viimase vastu vaid viigipunkti | Jalgpall

2279313hc174t24

Madridi Atletico võttis vastu liigatabeli viimase meeskonna ja teenis vaid ühe punkti viigiga. See tulemus jättis fännid pettunud ning tõstatas küsimusi meeskonna vormi kohta. Kas Atletico suudab taastada oma võidukäigu ja jõuda tagasi tippu või on neil ees raske hooaeg? Jalgpallifännid üle maailma jälgivad põnevusega, kuidas meeskond sel hooajal hakkama saab ja kas suudavad nad taas hiilgavaks ja võidukaks Atletico Madridiks taaselustuda.

Hispaania jalgpalli kõrgliigas neljandal kohal asetsev Madridi Atletico kohtus laupäeva õhtul liigatabeli punase laterna Almeriaga, kuid ei suutnud 2:2 viigist enamat.

Eelnevast viiest kohtumisest vaid ühe korra võitjana väljunud Atletico läks võõrsil juba teisel minutil juhtima, kui Reinildo suurepärase ülesehituse realiseeris Angel Correa. Almeria jõudis 27. minutil aga viigini, kui Luka Romero kauglöögi Madridi klubi väravavõrku saatis.

Atletico läks pärast poolajapausi taas juhtima, kui Rodrigo de Paul vasturünnaku edukalt lõpetas. Taaskord tuli võõrustaja vastus Romero jalast, kui 19-aastane argentiinlane 64. minutil osavalt vasaku jalaga taas seisu viigistas.

Atletico asus seejärel survestama ning jõudis üleminutitel viigiväravale väga lähedale, kuid Alvaro Morata virutas mõne meetri pealt palli üle lati ning kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Pärast 26 mänguvooru on Atletico 52 punktiga neljandal ehk viimasel Meistrite liiga kohal. Tabelitipus jätkab Madridi Real, kes on 25 mänguga kogunud 62 silma. Teisel kohal on 26 mänguga 57 punkti teeninud Barcelona, kuid ühe mängu vähem pidanud Girona on vaid punkti kaugusel.

Almeria ei ole sel hooajal Hispaania kõrgliigas ühtegi mängu võitnud ja on üheksa punktiga kindlalt liigatabeli viimasel kohal. Väljalangemisohus on veel Granada (14 punkti) ning Cadiz (17).

LaLiga jätkub pühapäeval, kui peetakse neli kohtumist. 26. mänguvoor lõppeb esmaspäeva õhtul.

Loe rohkem:  Itaalia jalgpallur lahkus süüdistuse järel koondise juurest | Jalgpall

Kokkuvõttes võib öelda, et Madridi Atletico jäi vastamisi liigatabeli viimase meeskonnaga vaid viigipunkti saades. Kuigi oodati kindlat võitu, ei suutnud Atletico oma paremust maksma panna ning peab rahulduma viigiga. See näitab, et igas mängus tuleb anda endast parim ning alahinnata vastast ei tohi kunagi. Oluline on õppida vigadest ja jätkata edaspidi tugeva meeskonnana, et saavutada soovitud tulemusi ja püsida tugevana liigatabelis.