Madis Mihkels lõpetas Pariis – Nice’i velotuuril taas kümne seas | Jalgrattasport

2152141hc49dt24

Estonia’s cycling sensation, Madis Mihkels, has once again proven his prowess on the international stage by finishing in the top ten at the prestigious Paris-Nice cycling tour. With his impressive performance, Mihkels has solidified his status as one of the country’s most promising cyclists. His determination and skill have earned him recognition among cycling enthusiasts worldwide, making him a force to be reckoned with in the world of cycling. Estonians are proud to have such a talented athlete represent their nation on the global stage.

Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) teenis Pariis – Nice’i velotuuri viiendal etapil (Saint-Sauveur-de-Montagut – Sisteron; 193,5 km) üheksanda koha ja teenis taas UCI punkte.

Neljapäevasel etapil oli neli kolmanda kategooria tõusu, aga distantsi lõpuosa kulges valdavalt allamäge ja finišispurdis näitas kiireimat minekut hollandlane Olav Kooij (Team Visma | Lease a Bike; 4:23.44).

Ühtlasi sai temast 22 aasta vanuses noorim jalgrattur, kes võitnud sel velotuuril enam kui kaks etappi. Otsustaval hetkel suutis ta edestada taanlast Mads Pederseni (Lidl – Trek) ja sakslast Pascal Ackermanni (Israel – Premier Tech).

Võitjaga sama aja saanud Mihkels ületas finišijoone üheksandana ehk tegemist oli tema paremuselt teise resultaadiga tänavuselt velotuurilt. Avaetapi lõpetas eestlane viiendana ning kuulub kümne hulka ka punkti-, aga mitte üldarvestuses.

Kokkuvõttes jätkab Pariis – Nice’i velotuuri liidrina austraallane Luke Plapp (Jayco A|U|a), kes edestab 13 sekundiga Colombia jalgrattur Santiago Buitragot (Bahrain – Victorious).

Kõrgema kategooria mitmepäevasõidul jääb sõita veel kolm etappi.

Kokkuvõttes võib öelda, et Madis Mihkels esindas Eestit väga edukalt Pariis – Nice’i velotuuril, saavutades kaksikvõidu ja lõpetades taas kümne parema hulgas. Tema tulemused näitavad tema suurepärast treenitust ja pühendumust ning kindlasti on ta tulevikus üks suuri lootusi Eesti jalgrattasportlaste seas. Eesti spordimaastikul on kindlasti põhjust rõõmustada Madise saavutuste üle ning loodetavasti jätkab ta samas vaimus ka tulevikus.

Loe rohkem:  Mihkels alustas Tour Down Underit üheksanda koha ja valge särgiga | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga