Maailmameister Hispaania lisas auhinnakappi Rahvuste liiga karika | Jalgpall

2286423h5982t24

Tere tulemast Eestisse! Hispaania jalgpallikoondis tõusis taas maailmameistriks, võites põneva matši Rahvuste liiga finaalis. Nende võit lisab veel ühe trofee juba niigi rikkalikus auhinnakapis. Jalgpallifännid üle maailma tähistavad selle saavutusega ning austavad Hispaania meeskonna mänguoskusi ja visadust. Olles osa jalgpallimaailmast, tunneme uhkust selle saavutuse üle ja ootame põnevusega, mis järgmiseks tuleb. Hispaania on taas tõestanud, et nende jalgpallikultuur on võitmatu ning meil on hea meel jagada seda rõõmu siin, Eestis.

Jalgpalli naiste Rahvuste liiga esimeseks võitjaks krooniti valitsev maailmameister Hispaania, kes alistas finaalis Prantsusmaa 2:0.

Sevillas kodupubliku ees mänginud Hispaania asus 32. minutil Aitana Bonmati väravast juhtima ning lõppseisu vormistas 53. minutil Mariona Caldentey. Rünnakul hambutuks jäänud Prantsusmaa tegi kohtumise jooksul ainult kaks pealelööki ning kumbki raamidesse ei lennanud.

“Kuus kuud tagasi tulime maailmameistriks ja nüüd võitsime Rahvuste liiga, mida enamat võiks veel soovida,” ütles avavärava autor Bonmati mängu järel. “See on üsna uskumatu, mida oleme saavutanud. Meie võimetel pole lage. Kõigepealt MM-tiitel, nüüd Rahvuste liiga ja järgmisena olümpiakuld,” lisas Bonmati.

Kolmanda koha mängus lähevad omavahel vastamisi Holland ja Saksamaa. Kohtumise võitja kindlustab pääsme Pariisi olümpiamängude jalgpalliturniirile.

Eesti naiskond kogus Rahvuste liiga C-divisjoni alagrupis kolme võidu, ühe viigi ja kahe kaotuse järel kümme punkti ning teenis teise koha. Koha kõrgemas, B-liigas kindlustas endale alagrupist võitjana väljunud Iisrael, samas alagrupis võistelnud Eesti, Kasahstan ja Armeenia jätkavad järgmises võistlussarjas võistlemist C-tasandil.

Kokkuvõttes võib öelda, et Hispaania jalgpallikoondis on taaskord tõestanud oma tipptasemel mänguoskusi, võites Rahvuste liiga karika ning tõustes maailmameistriks. Nende võitlusvaim, meeskonnatöö ja kvaliteetne jalgpall on võitnud neile suure austuse kogu maailmas. Hispaania auhinnakapp on täienenud järjekordse trofeega ning nende jalgpallipärand on kindlustatud veelgi tugevamalt. Ootame huviga nende edasisi saavutusi ja järgmisi võite rahvusvahelistel areenidel. Hispaania – tõeline jalgpallimaailma meister!

Loe rohkem:  FC Bunker Partner pääses läbi raskuste kindlalt finaali | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga