Liidrite kohtumises sai võidu Bunker Partner, kuid esimesena jätkab Viimsi | Jalgpall

2191237h51a1t24

Tere tulemast Viimsisse, kus põnevus jalgpalli Liiga kohtumiste üle ei ole veel lahtunud! Viimane mäng jättis fännid ootamatult poolehoidu vähem, kui Bunker Partner võitis Liidrite kohtumises. Siiski jääb Viimsi esikohale, pannes pinge õhku ja fännid ootama järgmist kohtumist. Kas Bunker Partner suudab oma võiduseeriat jätkata või suudab Viimsi end taas tippu tõusta? Jalgpall on siin tõeliselt elav ja emotsioone täis, ootame sind järgmisele mängule kaasa elama!

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 8. vooru edasilükatud kohtumises alistas Tallinna FC Bunker Partner kolmapäeva õhtul kodusaalis 6:2 (2:0) Viimsi FC, kes säilitas neli vooru enne põhiturniiri lõppu tabelis esikoha. Meeskondi on lahutamas üks punkt.

Esimesel poolajal võitis Tallinna FC Bunker Partner Denis Vnukovi 12. minutil ja Marek Naali 18. minutil löödud väravast 2:0.

Teise poolaja 12. minutil lõi värava Viimsi FC kasuks Erik Grigorjev, kuid juba järgmisel minutil tegi Vnukov vahe taas kaheväravaliseks – 3:1.

16. minutil realiseeris Naal Bunker Partneri väravavahi Mark Boskini oma värava alt antud söödu, suunates palli peaga väravasse – seisuks 4:1. 18. minutil saatis Aleksei Titenok palli “lendava väravavahiga” mänginud FC Viimsi tühja väravasse – seisuks 5:1.

Lohutusena sai Grigorjev kohtumises kolmanda mehena kirja oma teise tabamuse, lüües seisuks 5:2. Kuid lõppsõna jäi siiski Bunker Partnerile, kelle kasuks lõi Igor Vassiljev 6:2.

Avaringis oli Viimsi FC suutnud Bunker Partnerit 6:0 võita.

10 mängu (8 meistrivõistlustel ja 2 karikavõistlustel) järjest võitnud Tallinna FC Bunker Partner on küll meistriliiga uustulnuk, kuid tegu on äärmiselt kogenud mängijatest koostatud võistkonnaga. Kolmapäeval kohtumises osalenud mängijatest kolm kuulus eelmisel hooajal just Viimsi FC ridadesse ning viis mängijat tulid eelmisel või üle-eelmisel hooajal FC Cosmose ridades Eesti meistriks.

Loe rohkem:  Tottenham täiendas ründeliini Saksamaa koondislasega | Jalgpall

Viimsi FC oli kaotuseta eelmise aasta maikuust, viimati kaotati eelmise hooaja poolfinaalis Sillamäe FC NPM Silmetile. Pärast seda saadi võit pronksimängus Tartu Ravens Futsali üle ning sel hooajal saadi enne kolmapäeva meistrivõistlustel kaheksa võitu ja üks viik ning ka karikavõistlustel on saadud üks võit.

Paremusjärjestus (10/14): 1. Viimsi FC 25, 2. Tallinna FC Bunker Partner 24, 3. Sillamäe FC NPM Silmet 19, 4. Tartu Vald/Ravens Futsal 18, 5. Narva United FC 16, 6. Jõhvi FC Phoenix 13, 7. Rummu Dünamo 3, 8. FC Jõgeva Wolves 0.

11. voorus on sel reedel, 12. jaanuaril vastamisi Tartu Vald/Ravens Futsal – Viimsi FC. Päev hiljem on kavas kolm kohtumist: Rummu Dünamo – FC Jõgeva Wolves, Narva United FC – Tallinna FC Bunker Partner, Jõhvi FC Phoenix – Sillamäe FC NPM Silmet.

Kokku on 10. veebruaril lõppeval põhiturniiril kavas 14 vooru. Play-off’i pääsevad kuus paremat meeskonda, kusjuures kaks edukamat saavad otse poolfinaali.

Kokkuvõtteks võib öelda, et liidrite kohtumine oli põnev ja pingeline ning lõpuks võttis võidu Bunker Partner. Kuigi Viimsi oli esimesena tabloolt välja langemas, näitasid nad siiski head mängu ja kindlustasid edasipääsu. Jalgpalli maailmas on iga mäng ettearvamatu ning järgmistes kohtumistes võivad rollid taas vahetuda. Oluline on jääda positiivseks ja keskenduda järgmistele väljakutsetele. On näha, et Eesti jalgpall on põnevas ja arenevas faasis ning tulevik tundub lootusrikas.