Leverkuseni libastumine lubas Bayerni lähemale | Jalgpall

2231535h45e1t24

Tere tulemast, jalgpalli fännid! Sellel põneval päeval on meil suured uudised Leverkuseni ja Bayerni vahelisest mängust. Leverkusen on teinud väikese libastumise, mis lubab Bayernil neile lähemale hiilida. See tõotab olla üks põnevamaid lahinguid sel hooajal, kui me näeme, kuidas mõlemad meeskonnad võitlevad tipu eest. Kui olete jalgpalli armastaja, siis ärge jätke seda mängu vahele! Lisaks on oodata ka suurepärast atmosfääri ja pinget täis mängu. Valmistuge kõige põnevamaks jalgpalliõhtuks!

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas vähenes tabeliliidri Leverkuseni Bayeri edu lähima jälitaja Müncheni Bayerni ees kahele punktile.

Ainsana seni kaotuseta püsiv Leverkusen ei suutnud seekord kodustaadionil Mönchengladbachi vastu enamat väravateta viigist. Seda vaatamata asjaolule, et Leverkusen valdas palli 67 protsenti mänguajast ning tegi 26 pealelööki külaliste nelja vastu.

Valitsev meister Müncheni Bayern sai aga võõrsil 3:2 jagu Augsburgist. Bayern asus 23. minutil Aleksandar Pavlovici debüütväravast juhtima ja poolaja viiendal üleminutil kasvatas eduseisu Alphonso Davies. Võõrustaja lõi teise poolaja alguses ühe värava tagasi, kuid mõned minutit hiljem taastas kaheväravalise eduseisu Harry Kane.

Võit aitas Bayerni Leverkusenile (49 p) lähemale ning nüüd lahutab kahte meeskonda tabeli tipus vaid kaks punkti. Kolmas on 37 punkti kogunud Stuttgart, kes alistas laupäeval neist tabelis koha võrra madalamal paikneva Leipzigi 5:2.

Teised tulemused:

Hoffenheim – Heidenheim 1:1
Bremeni Werder – Freiburg 3:1
Wolfsburg – Köln 1:1

Kokkuvõtvalt oli Leverkuseni libastumine võimalus Bayerni jaoks lähemale jõuda. Kuigi jalgpall on ettearvamatu mäng, võimaldas Leverkuseni kaotus Bayernil oma positsiooni parandada. See tõestab, et võit võib olla ootamatul kujul ning et kõigil meeskondadel on võrdsed võimalused võidu saavutamiseks. Tuleb oodata põnevaid mänge ja näha, kuidas tugevad meeskonnad omavahel võistlevad. Eesti jalgpallisõpradel on kindlasti põnev aeg ees.

Loe rohkem:  Bayern ja Liverpool võitlevad Xabi Alonso allkirja eest | Jalgpall