Leverkuseni hoog ei peatu | Jalgpall

2303388hd0cct24

Leverkuseni hoog ei peatu! Jalgpallifännid üle maailma on rabatud Saksamaa klubi Bayer Leverkuseni viimase aja muljetavaldavast edust. Klubi on suutnud võidelda end Bundesliga tabeli tippu ja Euroopa jalgpalli suurte tegijate hulka. Nende mängud pakuvad põnevust ja pinget ning annavad fännidele põhjust uskuda, et suured asjad on veel ees ootamas. Tule ja tunne kaasa Bayer Leverkuseni võidukäigule ning ole osa sellest ajaloolisest hetkest jalgpalli maailmas!

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 25. voorus alistas Leverkuseni Bayer kodus Wolfsburgi ja jätkab kindlal tiitlikursil.

Leverkuseni õhtu tegid kergemaks vastased, sest kaitsja Moritz Jenz sai juba 28. minutil teise kollase kaardi ja jättis külalised arvulisse vähemusse.

Skoori avas 37. minutil Nathan Tella ja lõppseisu vormistas 86. minutil Florian Wirtz.

Leverkusen on võitnud sel hooajal Saksamaa kõrgliigas 21 mängu, viigistanud neli ega ole kaotanud ainsatki. Seejuures on meeskonnal hetkel käsil kuuemänguline võiduseeria.

Neil on koos 67 punkti ehk kümme enam kui teist kohta hoidval Müncheni Bayernil, kes alistas laupäeval Mainzi lausa 8:1. Kolm väravat lõi võitjate kasuks Harry Kane ja kaks lisas Leon Goretzka.

Kolmandal kohal on 53 punktiga Stuttgart, kes oli reedel kodus parem Berliini Unionist 2:0.

Saksamaa kõrgliigas jääb mängida veel üheksa vooru.

Leverkusen’s high pace in football shows no signs of slowing down. With their impressive skills and determination on the field, they continue to be a force to be reckoned with in the football world. Estonia is excited to see what the future holds for Leverkusen and wishes the team continued success in their upcoming matches. Their passion for the sport is evident, and it is truly inspiring to witness their dedication and teamwork in action. Leverkusen’s momentum is unstoppable, and Estonia looks forward to cheering them on as they strive for greatness.

Loe rohkem:  Sven-Göran Eriksson sai karmi diagnoosi: mul on parimal juhul aasta elada | Jalgpall