Lastehaigla näitleja Merili Hirbaum: kõige tähtsam on kohalolek | Inimesed

2277342hc81ft24

Merili Hirbaum on tuntud Eesti näitleja, kes on leidnud erilise koha paljude südametes tänu oma imelisele talentidele ja südikusele. Tema vaprus ja siirus on võitnud publiku poolehoiu ning tema kohalolek laval on võrratu ja võimas. Lastehaigla näitlejana on ta suutnud tuua rõõmu ja lootust paljudele noortele patsientidele ning tema töö ei piirdu ainult etendustega, vaid ulatub ka nende inimeste südametesse, kes vajavad julgust ja tuge. Merili Hirbaum on inspireeriv eeskuju kõigile, kes usuvad armastuse ja kohaloleku jõusse.

Haiglas olevatele lastele näitlemas käiv Merili Hirbaum rõhutas, et väikeseid patsiente külastades on kõige olulisem võtta aega, et soovijatele olemas olla.

Hirbaumi võib lastehaiglas kohata nii Lotte, Disney tegelase või mõne muu vahva tegelasena, kes haigetele lastele vaheldust ja rõõmu toob. Näitleja sõnul on lastehaiglat külastades kõige olulisem soovijate jaoks olemas olla.

“Mul on vahel nii, et mitte ainult lapsed ei taha minuga aega veeta, vaid ka vanemad tahavad jagada. Seda ma olen endale lubanud, et ma ei taha kiirustada,” rääkis ta.

“Aga mitte alati ei ole lapsed ega lapsevanemad valmis tegelasi vastu võtma kuivõrd ravikulg võib olla sellises faasis, mil sa ei tunne, et tahaksid kedagi tervitada, aga üldiselt oodatakse rõõmuga ja emotsionaalne tervenemine on selle kõige kõrval väga oluline,” rõhutas ta.

Merili Hirbaum on tõeline talent, kellele on oluline anda endast parim igas rollis, olgu see siis näitleja laval või tavaline inimene igapäevaelus. Tema sõnum kohaloleku tähtsusest on oluline meeldetuletus kõigile, et tõelised hetked ja suhted loovad väärtuslikke mälestusi ning kogemusi. Oma pühendumuse ja kirglikkusega inspireerib ta teisi olema rohkem kohal ja hoolivamad oma suhetes. Merili Hirbaum on tõeline eeskuju, kes õpetab meile, et kõige tähtsam on olla hetkes ja panustada oma tähelepanu olulistesse asjadesse.

Loe rohkem:  Olavi Ruitlane oma pojast: Kaarel tegi minust inimese | Inimesed

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga