Lando Norrise ja McLareni koostöö jätkub | Vormelisport

2231262h0581t24

Tere tulemast! Lando Norrise ja McLareni koostöö jätkub põnevalt ning pakub vormelisõpradele palju põnevust. McLareni meeskonna noor talent Lando Norris on tõusnud kiiresti vormelisportlaste seas ning tema koostöö meeskonnaga on olnud muljetavaldav. Eestis on suur hulk vormelisporti huvitavaid inimesi ning Norrise ja McLareni koostöö jälgimine pakub kindlasti suurt huvi ka siinsetele fännidele. Olge valmis põnevateks vormelisporti sündmusteks ja jälgige, kuidas Norrise ja McLareni koostöö jätkub põnevalt ja tulemuslikult.

Briti vormelisõitja Lando Norris pikendas lepingut McLareni võistkonnaga. Tema senine kokkuleppe tiimiga lõppes 2025. aasta järel, aga Briti vormelivõistkond ei täpsustanud, kaua uus leping kestab.

“McLaren tundus esimesest päevast peale kui kodu. Ma olen rahul, et saan jääda inimestega, kellega olen üles kasvanud, kes on mind aidanud sõitjana areneda ja teinud minust selle inimese, kes ma täna olen,” sõnas Norris.

“Meeskond on sama tugev kui alati. Ma usun, et nendega on võimalik võita meistritiitleid. Olen valmistunud paremini kui kunagi varem ja olen heas seisus. Ma tunnen end tiimis McLareni inimeste keskel enesekindlana. Meil on kõik, mida tarvis. Kõik on paigas.”

24-aastane Norris on sõitnud kogu oma F1 karjääri McLarenis, kõigepealt 2018. aastal testipiloodina ja järgnevast aastast juba põhipiloodina. Perioodil 2020-2023 jõudis ta 13 korda pjedestaalile, aga mitte kordagi selle kõrgeimale astmele. Näiteks mullu lõpetas Norris kuus korda teisena.

McLaren-Mercedese võistkond teenis eelmisel hooajal 302 punktiga neljanda koha. Ettepoole jäid Red Bull (860), Mercedes (409) ja Ferrari (406). Võistkonna teine piloot Oscar Piastri tegi uue lepingu juba eelmise aasta septembris.

Vormel-1 MM-sari algab 2. märtsil Bahreini GP-ga.

Kokkuvõttes võime öelda, et Lando Norris ja McLareni koostöö jätkub ning fännid võivad oodata põnevaid hetki vormelisporti. Norris on tõestanud end noore andekana sõitjana ning tema koostöö McLareni meeskonnaga on olnud edukas. See annab lootust tulevikuks, et võib oodata veel rohkem saavutusi ja põnevust vormelisõitudel. Loodame, et Norris ja McLareni meeskond suudavad jätkata oma tugevat koostööd ning tuua rõõmu fännidele üle maailma, sealhulgas Eestis.

Loe rohkem:  Paul Aron tõusis F2 sarjas taas pjedestaalile | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga