Kuusk ei lubanud ka teises kontrollmängus enda tiimile väravat lüüa | Jalgpall

2229387h5d0ft24

Tere tulemast Eesti jalgpalli maailma! Kui otsid põnevat ja põnevust pakkuvat spordiuudist, siis oled õiges kohas. Hiljuti toimunud kontrollmängus ei lubanud kuulus Eesti jalgpallur enda tiimile väravat lüüa. See pole mitte ainult jalgpallis haruldane, vaid ka vapustav saavutus. Kui soovid rohkem teada saada sellest inspireerivast sündmusest ja jalgpalluri saavutustest, siis loe edasi. Eesti jalgpalli maailm on täis põnevaid lugusid ja võimsaid saavutusi ning meil on hea meel, et saame neid sinuga jagada.

Eesti koondise keskkaitsja Märten Kuusk pidas oma teise treeningmängu GKS Katowice särgis. Kokkuvõttes on ta nüüd oma uut koduklubi esindanud väljakul 108 minutit ning selle aja jooksul pole tema meeskonnale löödud ühtki väravat.

Katowice (Poola esiliiga) alistas Sroda Polonia (Poola III liiga) 1:0, värava lõi avapoolajal penaltist Mateusz Mak. Kuusk kuulus põhikoosseisu ja mängis 63 minutit. Tegemist oli Katowice päeva teise treeningmänguga, esimeses (seal viigistati 0:0 Kolobrzegi Kotwicaga) eestlane ei osalenud, vahendab Soccernet.ee.

Artur Pikk tegi kaasa esimese poolaja, kui tema tööandja Opole Odra (Poola esiliiga) läks kontrollkohtumises vastamisi Glogowi Chrobryga (Poola esiliiga). Odra võitis avapoolaja 2:1 ja terve mängu 3:1.

Loe edasi Soccernet.ee portaalist.

Kuusk’s stellar performance in the second control game, where he did not allow a goal for his team, is a testament to his skill and dedication on the field. His solid presence in goal undoubtedly gave the team a much-needed confidence boost and helped secure the game. With such a strong showing, it’s clear that Kuusk will be an invaluable asset to the team in future matches. His determination and talent make him a standout player, and fans can look forward to more outstanding performances from him in the upcoming games.

Loe rohkem:  Jalgpalliakadeemia noormehed leppisid Poola eakaaslastega viiki | Jalgpall