KUULA | Spordisaate “Võimla” avaosas räägiti laskesuusatamise ülekannetest | Varia

2295057he4adt24

Tere tulemast Eesti spordimaailma! Kui otsite põnevat ja informatiivset spordisaadet, siis olete õiges kohas. KUULA-sarja uusim osa “Võimla” võtab vaatluse alla laskesuusatamise ülekanded ning pakub eksklusiivset sisu ja intervjuusid ala tipptegijatega. Olles Eesti spordifänn või lihtsalt spordihuviline, ei saa te seda saadet maha magada. Olge valmis sukelduma sügavamale spordimaailma ja avastama uusi põnevaid fakte ja lugusid. Tutvuge lähemalt meie saatega ja laske end inspireerida!

Teisipäeval oli Vikerraadios esimest korda eetris uus spordisaade “Võimla”, kus Juhan Kilumets ja Johannes Vedru rääkisid esimese saatekülalise Alvar Tiisleriga laskesuusatamise kajastamisest ERR-is ning veel paljust muust.

Igal teisipäeval kell 10.05 Vikerraadio eetris olevas “Võimlas” kogunevad sporti armastavad ja tundvad inimesed, et rääkida spordist ja kõigest selle juurde käivast.

Et esimese saate külaliseks oli Alvar Tiisler, räägiti temaga laskesuusatamisest, selle kajastamisest ja ka Otepääl toimunud noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustest. Nädal oli oodatult sündmusterohke ja nii tehti juttu ka sisekergejõustiku MM-ist, Risto Lepast ja HC Tallinnast, koduse jalgpalli Premium liiga avavoorust ning võrkpalli Balti liiga finaalturniirist.

Järgnevates saadetes hakkavad “Võimlat” külastama ka Tarmo Tiisler, Kristjan Kalkun ja paljud teised Eesti suurima sporditoimetuse liikmed.

“Võimla” ootab ka kuulajate panust. Igal nädalal palutakse kuulajatel kaasa rääkida ühel teemal, mida käsitletakse saates pikemalt. Oodatud on küsimused, tabavad tähelepanekud ja kriitika aadressil [email protected].

KUULA’s sports show “Võimla” provided an interesting insight into the world of biathlon broadcasting. The discussion about the challenges and technicalities of shooting range coverage was both informative and engaging. It showcased the dedication and hard work that goes into bringing live biathlon events to viewers around the world. Overall, the show was a great opportunity for fans of the sport to learn more about what goes on behind the scenes of biathlon broadcasting. It was an enjoyable and educational experience that left us with a newfound appreciation for the efforts of those working in this field.

Loe rohkem:  "Spordis ainult tüdrukud" | Milline on elu tippsportlase kaaslasena? | Varia

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga