KUULA OTSE | “Võimla” arutleb sportlaskarjääri lõpetamise teemal | Varia

2295237h953at24

Tere tulemast! Täna õhtul saame olla tunnistajaks põnevale ja mõtlemapanevale vestlusringile teemal “Sportlaskarjääri lõpetamine”. “Võimla” stuudios arutlevad kogenud sporditegelased selle olulise teema üle ning jagavad oma kogemusi ja mõtteid karjääri lõpetamisest. Kas sportlane peaks lõpetama siis, kui ta tunneb, et tema tipphetk on möödas, või peaks jätkama ka siis, kui tulemused enam ei rahulda? Kumb on õige otsus ja mis mõjutab sportlase valikut? Tule kuula ja saa osa sellest haaravast vestlusest!

Sel nädalal räägime “Võimlas” käsipalli- ja jalgpallikoondise hetkeseisust, laskesuusahooajast ja sportlaskarjääri lõpetamisest.

Eesti meeste käsipallikoondis alistas MM-valiksarjas kahe mängu kokkuvõttes kindlalt Ukraina. Kas peatreener Martin Noodla juhendamisel on põlvkondade vahetus edukalt õnnestunud ja käsipallimeeskond jõudnud uuele tasemele?

Jalgpallikoondisel seisab ees Euroopa meistrivõistluste sõelmäng Poolaga. Puudujaid on omajagu, rahvusmeeskonnale on appi tulnud ka Ragnar Klavan.

Pikk laskesuusahooaeg on läbi. Tuuli Tomingas jätab selja taha karjääri parima hooaja. Kas meie laskesuusatajatel on potentsiaali veel paremateks esitusteks?

Juttu tuleb ka Kristjan Cehi ja Gerd Kanteri koostöö lõppemisest.

Pikemalt arutleme sportlaskarjääri lõpetamise teemal. Kuulajatelt küsime, millal on sportlasel mõistlik karjäär lõpetada.

Võimlas kohtuvad Tarmo Tiisler, Johannes Vedru ja Juhan Kilumets. Alustame Vikerraadios teisipäeval kell 10.05.

Kokkuvõttes võib öelda, et spordi ja sportlaskarjääri lõpetamine on keeruline teema, mis nõuab põhjalikku kaalumist ja valmistumist. “Võimla” saade pakkus huvitavaid arutlusi ja mõtteid selle teema ümber ning aitas vaatajatel paremini mõista sportlaste keerulist olukorda. Karjääri lõpetamine võib olla emotsionaalselt raske, kuid oluline on leida uusi eesmärke ja väljakutseid edasiseks eluks. Oluline on toetada sportlasi nende karjääri lõpus ja aidata neil leida uusi kirgi ja eesmärke.

Loe rohkem:  Elina Kivinukk: treenereid toetatakse väga vähe | Varia

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga