Kuue aasta tagune võitja Osaka alistas Indian Wellsis endise viienda reketi | Tennis

2299212hb851t24

Eile õhtul põnevates matšides Indian Wellsi turniiril suutis kuue aasta tagune võitja Naomi Osaka võtta võidu endise viienda reketi üle. Jaapani tennisist näitas oma võrratut osavust ja võitles kõvasti kogu matši vältel. Osaka suutis otsustavatel hetkedel närveerimata pallivahetusi võita, surudes vastasele survet. Tema võit näitab, et ta on naasnud tippvormi ja on valmis rivaalidele suurt vastupanu osutama. Teda soovitakse kindlasti jälgida edasisel turniiril.

Kõrgeima taseme WTA tenniseturniiril Indian Wellsis alistas 2018. aasta võitja Naomi Osaka (WTA 287.) oma avaringi vastasseisus endise maailma viienda reketi Sara Errani (WTA 100.) 6:3, 6:1.

Errani murdis avasetis kaks korda järjest, aga endine esireket vastas sellele kolme servimurdega. Teine sett algas kahe pika geimiga, kus Erranil ja Osakal oli kahe peale kokku kuus murdevõimalust, Osaka ei lubanud seejärel aga itaallannal enam kordagi oma servi hoida ja võitis kogu mängu tunni ja kümne minutiga. Kümnest Errani murdepallist tõrjus Osaka kaheksa.

Teises ringis kohtub Osaka 14. asetusega Ljudmila Samsonovaga. Ükski asetusega mängija neljapäeval konkurentsist ei langenud, endine esireket ja 17-kordne WTA turniirivõitja Karolina Pliškova (WTA 39.) pidi tunnistama Anna Blinkova 6:1, 2:6, 6:4 paremust. 2017. aasta USA lahtiste võitja Sloane Stephens (WTA 44.) alistas 7:5, 6:3 Egiptuse esireketi Mayar Sherifi (WTA 70.).

Meeste turniiril vajas Gael Monfils (ATP 54.) austraallase Max Purcelli (ATP 71.) 6:1, 6:2 alistamiseks 70 minutit, teises ringis tuleb prantslasele vastu juba kaheksanda asetusega Hubert Hurkacz. Õhtu ehk suurimaks üllatuseks oli Jordan Thompsoni (ATP 33.) 2:6, 3:6 kaotus maailma edetabelis 139. kohal olevale Juncheng Shangile.

Kuue aasta tagune võitja Osaka on taas näidanud oma võimekust, alistades Indian Wellsis endise viienda reketi. See näitab tema kindlat tõusu tennisemaailmas ning näitab tema talenti ja harjutamise kvaliteeti. Osaka on jätkuvalt üks maailma tipptasemel mängijaid ja tema võidud on alati muljetavaldavad. Ta on tõeline eeskuju noortele mängijatele ning kindlasti jälgime tema edasi arengut ja saavutusi põnevusega.

Loe rohkem:  Varul pääses Sharm el Sheikis finaali, mida ei suutnud võita | Tennis