Kuuba ei suutnud finaali murda | Sulgpall

1711308551 2153161h64f0t24

Sulgpalli maailmas on alati pingeline konkurents ning Kuuba mängijad ei suutnud sel korral finaali murda. See tulemus tekitas nii kurbust kui ka motivatsiooni paremaks saamiseks tulevikus. Kuigi võit jäi seekord saavutamata, on selles hetkes peidus võimalus õppida ja kasvada. Sulgpalli fännid üle maailma on kindlad, et Kuuba mängijad ei jäta jonni ning näitavad järgmistel võistlustel oma tõelist potentsiaali. Ei ole kahtlust, et kuubalased on tõelised võitlejad ning nende tahe võita viib nad lõpuks soovitud finaali.

Sulgpallur Kristin Kuuba jõudis pika vigastuspausi järel Euroopa karikaetapil Poolas poolfinaali, kus tal tuli alla vanduda India esindajale Tanya Hemanthile.

Sama vastasega 2021. aastal Poola lahtiste finaalis kohtunud ja toona võitnud Kuuba pidi seekord Hemanthi 21:16, 21:7 paremust tunnistama. Hemanth pidi omakorda finaalis tunnistama kaasmaalase Anupama Upadhyaya 21:15, 11:21, 21:10 paremust.

Turniiril osalesid ka Karl Kert ja Tauri Kilk, kelle jaoks lõppes turniir kvalifikatsioonis. Meeste üksikmängus tuli võitjaks taanlane Victor Oerding Kauffmann, kes sai 21:16, 20:22, 25:23 jagu Singapuri sportlasest Jia Henh Jason Tehist.

Kuuba ei suutnud finaali murda Sulgpallis, kuid nende osalemine turniiril oli siiski silmapaistev saavutus. Sport on alati täis üllatusi ja keerdkäike ning oluline on meeles pidada, et osavõtt ongi oluline. Kuuba mängijad näitasid ennast parimast küljest ning nende tugevus ja tahe võistelda peaksid olema eeskujuks teistele. Oluline on jätkata treeninguid ja püüda jõuda kõrgemale tasemele tulevikus. Kuigi lõpptulemus polnud soovitud, tuleb siiski meeles pidada, et iga võistlus annab võimaluse õppida ja kasvada.

Loe rohkem:  Kuuba jätab koduse tippturniiri tänavu vahele | Sulgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga