Kurlinguvõistkonnad alustasid jahti Eesti meistritiitlile | Jääkeegel

1616011he8cdt24

Tere tulemast Eesti jääkeegli võistkondade meistrivõistlustele! Kurlinguvõistkonnad üle kogu riigi on asunud jahti tegema Eesti meistritiitlile ning võistlus on väga tihe ja põnev. Kurling on spordiala, mis nõuab täpsust, osavust ja meeskonnatööd ning selles võistluses saavad osalejad demonstreerida oma oskusi ja võistlusvaimu. Olgu teie meeskonnad valmis kõige paremaks, sest võidurõõm on käeulatuses ja kogu riik on teiega kaasa elamas!

Tondiraba jäähallis algasid Eesti meistrivõistlused meeste ja naiste kurlingus, kus mõõtu võtab seitse võistkonda. Eesti meistrid kurlingus selguvad tänavu 19. korda.

Meistriiitlit asub meeste arvestuses kaitsma Eduard Veltsmani meeskond koosseisus kapten Eduard Veltsman, Janis Kiziridi, Konstantin Dotsenko, Igor Dzendzeljuk ja Aleksander Andre. Veltsmani meeskonnal on praegu kirjas üks võit Kaarel Holmi meeskonna üle tulemusega 10:6.

Lisaks tiitlikaitsjatele võistlevad Eesti meistritiitli eest Kaarel Holmi, Andres Jakobsoni, Olev Gudovski ja Margus Tubalkaini meeskonnad.

Naiste arvestuses võistleb tänavu kaks naiskonda. Eesti esindusvõistkond asub tiitlit kaitsma Liisa Turmanni juhtimisel ning võistkonda kuuluvad ka Erika Tuvike, Kerli Laidsalu ja Heili Grossmann. Naiste arvestuses võistleb Eesti meistritiitli eest ka Margit Peebo naiskond koosseisus Ingrid Novikova, Küllike Ustav, Marcella Tammes ja Evelyn Karro.

Turmanni naiskonnal on alagrupimängudest kirjas kaks võitu.

Naiste ja meeste võistkonnad mängivad tänavustel meistrivõistlustel ühes alagrupis ning kõik osalejad kohtuvad omavahel. Alagrupi parimad meeste ja naiste arvestuses jõuavad finaalidesse ühe võidu eelisega. Finaalkohtumised toimuvad pühapäeval.

Kurling on Eestis populaarsust kogumas ning võistkonnad on asunud jahti tegema Eesti meistritiitlile jääkeeglis. Sportlikud pingutused ja konkurents näitavad spordiala kasvavat populaarsust ja olulisust Eesti sportimisel. On selge, et kurling jätkab arengut ning toob kaasa suuremat huvi ja osalemist selles spordialas. Jääkeegel võib olla vähe tuntud, kuid sellest hoolimata on see saamas sportlikuks sündmuseks, mis tõmbab ligi nii osalejaid kui ka pealtvaatajaid.

Loe rohkem:  Eesti meistriteks kurlingu segapaaris tulid Kaldvee ja Lill | Jääkeegel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga