Kümnekesi jäänud Müncheni Bayern kaotas Roomas, PSG võitis kodus | Jalgpall

2259930h660at24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Viimased jalgpalli tulemused on tekitanud elevust üle kogu maailma. Kümne mehega jäänud Müncheni Bayern kaotas Roomas, samal ajal kui PSG võitis kodus. Need sündmused on pannud fännid mõtlema selle üle, mis toob järgmised mängud ja millised meeskonnad tõusevad võidule. Kas tulevad üllatused või jätkavad favoriidid võidukäiku? Olge valmis põneva jalgpallihooaja jätkumiseks!

Müncheni Bayern kaotas jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalis esimese mängu võõrsil Rooma Laziole 0:1 ja peab korduskohtumise kindlasti võitma.

Esimesel poolajal olid Bayernil parimad šansid, aga teise poolaja keskel tegi kaitsja Dayot Upamecano ohtliku vea vastaste Gustav Isakseni vastu.

Kuna prantslane vajutas korkidega otse taanlase säärele, tõlgendas peakohtunik seda punase kaardi vääriliselt ja määras Laziole ka penalti, mille Ciro Immobile realiseeris.

Bayern hoidis küll rohkem palli ja tegi 16 pealelööki, aga mitte ükski Saksamaa meisterklubi sooritus ei lennanud raamide vahele.

Pariisi Saint-Germain oli kodus parem San Sebastiani Real Sociedadist 2:0.

Esimesel poolajal olid külalistel isegi paremad võimalused, aga 58. minutil leidis Marquinhos karistusalas üles Kylian Mbappe, kes viis olümpialinna klubi 1:0 ette. Teise värava lõi 71. minutil Bradley Barcola.

Vastupidiselt kolmapäevale olid teisipäeval edukad võõrsilvõistkonnad: Manchester City sai jagu Kopenhaagenist 3:1 ja Madridi Real alistas RB Leipzigi 1:0.

Järgmisel nädalal mängivad Milano Inter – Madridi Atletico, PSV Eindhoven – Dortmundi Borussia, Porto – Arsenal ja Napoli – Barcelona.

Kokkuvõttes olid mängud väga pingelised ja põnevad. Bayern Müncheni kaotus Roomas näitab, et jalgpall on ettearvamatu ja ükski meeskond ei saa end kunagi liiga enesekindlalt tunda. Samal ajal näitas PSG võit kodus, et nad on tugev meeskond, kes suudavad koduväljakul kõrgele tõusta. Jätkame mõlema meeskonna jälgimist ning ootame põnevusega, kuidas nende hooaeg edasi kulgeb.

Loe rohkem:  Rootsi jalgpallikoondislast proovitakse kunstliku hingamise alt välja tuua | Jalgpall