Kriisa vigastas West Virginia kaotusega lõppenud mängus õlga | Korvpall

2257680h9280t24

Tere tulemast! Kahjuks pole täna kõige paremad uudised, kuna Eesti korvpalliäss Kriisa sai hiljuti vigastada West Virginia ülikooli mängus. Tema õlg sai kannatada ja see tõi kaasa kaotuse meeskonnale. Ehkki see on pettumus, ei tohiks see meie entusiasmi ja toetust meie korvpallurite vastu vähendada. Kriisa on endiselt suurepärane mängija ja kindlasti taastub ta varsti ning tuleb tagasi veelgi tugevamana. Laseme tal teada, et oleme tema kõrval ja toetame teda selle raskel ajal.

Eesti korvpalluri Kerr Kriisa koduülikool West Virginia sai esmaspäeval üliõpilasliigas NCAA kolmanda järjestikuse kaotuse, kui jäi võõrsil 65:81 alla Texas Christianile.

Kolm viimast mängu kaotanud West Virginia tegi esmaspäeval 19 pallikaotust, mis viisid 26 TCU punktini. 35 minutit väljakul veetnud ja oma Arizona-päevilt tekkinud rivaliteedi tõttu 5500 Texase ülikooli fänni vilet kuulda saanud Kriisa arvele jäi kuus pallikaotust, 13 punkti (visked väljakult 5/9) neli resultatiivset söötu, kolm lauapalli ja kaks vaheltlõiget.

Kaks minutit enne mängu lõppu vigastas Kriisa õlga, kui läks võitlema lahtiste palli pärast ning aidati väljakult minema. Samas olukorras vigastas hüppeliigest ka tema tiimikaaslane Noah Farrakhan.

“Noahi vigastus ei ole nii tõsine, kui esmapilgul paistis, aga Kerr on kogu oma karjääri jooksul õlavigastustega võidelnud. Mis iganes juhtus, on see murettekitav,” rääkis mängu järel WVU peatreeneri kohuseid täitev Josh Eilert.

Kriisa koduülikool on sel hooajal võitnud kaheksa ja kaotanud 16 mängu, Big 12 konverentsi arvestuses on neil kirjas kolm võitu ja kaheksa kaotust.

Kriisa vigastus West Virginia kaotusega lõppenud mängus oli kindlasti pettumus kõigile Eesti korvpallisõpradele. Kuigi vigastused on osa spordist, loodame siiski, et Kriisa taastub kiiresti ja saab peagi tagasi platsile. Tema panus West Virginia meeskonnale on olnud märkimisväärne ning oleme kindlad, et ta jätkab oma edu nii ülikooli kui ka rahvusvahelisel tasandil. Eesti korvpallurite toetus on temaga ja soovime talle kiiret paranemist.

Loe rohkem:  Celtics alistas Sunsi ja kindlustas koha play-off'is | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga